(24/7) 1-800-373-600

אחסון אתרים על גבי פלטפורמת מחשוב ענן בישראל

אחסון אתרים windows

 

אחסון אתרים לינוקס

 

מחשוב ענן

 

לקוחות מספרים עלינו:

מה הופך את Sweethome לחברת אחסון אתרים מובילה בישראל?

סוויטהום עוסקת משנת 1998 באחסון אתרים לכל המטרה, כיום על גבי תשתיות ענן חדישות. כל עבודות הניהול, שירות לקוחות וכמובן התמיכה הטכנית ניתנים על ידי צוות מיומן ישראלי הדובר עברית, אנגלית ורוסית. אנו גאים להיות בין החברות הראשונות שסיפקו אחסון אתרים מבוססי קוד פתוח הכתובים בשפת PHP, Perl, Python, Java בישראל וכיום אנו מובילים את השוק עם אלפי לקוחות מרוצים ועשרות אלפי אתרי אינטרנט העושים שימוש בתשתיות אחסון שלנו. נשמח להתאים לך פתרון מושלם המבוסס על אחסון אתרים שיתופי, מחשוב ענן - Cloud וכמובן שרתים יעודיים בניהול מלא.

מערך השרתים והענן החדיש שלנו, אשר מבוסס על טכנולוגיה של חברת VMware ושרתי IBM ממתינים לעסק שלך. אנו נשמח להחליף את השרת הארגוני/משרדי שלך ביחידת מחשוב ענן מתקדמת, מבוססת Microsoft Windows 2012R2 או לינוקס, בשלל הפצות, תוך שדרוג מערך המחשוב, היתירות והשרידות של העסק שלך בערות מונים. אנו מזמינים אותך להנות ממערך גיבוי של חברת CA ייחודי לסביבת ענן, מערכות אבטחת מידע, פיירוולים במבחר תצורות, שרותי anti-ddos, חיבור מוצפן מבוסס SSL-VPN או Tunnel בין השרת בענן למשרד. מעניין אותך? אמחנו במרחק טלפון - 1-800-373-600.

קרא עוד

אמצעי תשלוםאנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי הישראליים כולל כרטיסי דיירקט וכן כרטיסים בינלאומיים. כמו כן ניתן לשלם בהמחאות, העברות בנקאיות ו-PayPal*