Malíři lakýrníci Praha

Ladíme do fialova.  Nepatří mezi základní barvy – je to barva sekundární. Sloučením modrého a rudého se v ní spojují dva protipóly, jako jsou moudrost a láska, poznání a vášeň, duše a tělo, nebe a zem, božské a lidské. Fialová je barvou rovnováhy. Jde o splynutí energie červené a jasu a klidu modré. Není ani studená, ani teplá, ani ženská ani mužská.

(via Ladíme do fialova - zaujalo-nas - Životní Styl)

Najděte odvahu a pusťte si fialovou do bytu. Fialová barva zůstává stále trendem v bydlení i oblékání. Je to barva inspirace a také barva, která má z barevného spektra nejvyšší a nejjemnější vibrace. Dosáhneme jí smícháním klidné modré a divoké...

Najděte odvahu a pusťte si fialovou do bytu.  Fialová barva zůstává stále trendem v bydlení i oblékání. Je to barva inspirace a také barva, která má z barevného spektra nejvyšší a nejjemnější vibrace. Dosáhneme jí smícháním klidné modré a divoké červené. Ať už máme více kterékoliv z těchto dvou barev, vždy nám vyjde světlejší či tmavší odstín fialové.

(via Najděte odvahu a pusťte si fialovou do bytu - | Bety.cz)

Fialová barva v interiéru. Fialová barva je všech svých odstínech velmi zajímavým řešením pro design interiéru, který lze využít do každé místnosti. Tato barva je adaptabilní pro všechny styly. Nábytek ve fialové barvě dokáže váš interiér skvěle...

Fialová barva v interiéru. Fialová barva je všech svých odstínech velmi zajímavým řešením pro design interiéru, který lze využít do každé místnosti. Tato barva je adaptabilní pro všechny styly. Nábytek ve fialové barvě dokáže váš interiér skvěle oživit a probudit v něm originalitu a rafinovanost.  Dokonce by se dalo říct, že z této barvy čiší jistý půvab a krása.Fialová je také barvou rozjímání a mystiky. Díky ní bude váš domov víc lákat k meditacím a duchovnímu rozvoji. Pokud rádi cvičíte jógu nebo podobná cvičení, určitě si tuto barvu zamilujete. Atmosféru místnosti pak podpoříte třeba stylovými svícny.V kombinaci s bílou barvou vytváří lehkou a velmi příjemnou atmosféru. Fialová barva, vyjadřující pohodu se hodí i do jiných místností, než jen pro interiéry kuchyní – například v případě koupelnového obložení je velmi aktuální a dodává pak prostoru koupelny ten správný intimní ráz.

(via Fialová barva v interiéru | Living.cz)

Interiér v barvě lila.  Fialová obecně patří k nejoblíbenějším barvám vůbec. Své zalíbení v ní najdou milovníci módy, kosmetiky, líčení a samozřejmě i interiéru, neboť co se bytového designu týče, fialová je opravdový hit. Letošní podzim zaznamenala velký boom opět lila, čili světlejší odstín fialové. A proč je lila v bydlení vlastně tolik populární? Je to především proto, že působí uvolňujícím a relaxačním dojmem, který navozuje pocit pohody a dobré nálady, což je rozhodně žádoucí. Pakliže plánujete malovat či si pořídit nové bytové doplňky a nábytek, lila je jednoznačně trefou do černého!

(via Interiér v barvě lila — Zastreseno.cz)

Fialová patří mezi módní barvy již několik let, ačkoli v našem konzervativním prostředí jí cesta na výsluní trvala déle než v zahraničí. V módní oblasti se dokázala prosadit rychleji než v interiérové tvorbě. Jednotlivé barvy z palety, v níž své...

Fialová patří mezi módní barvy již několik let, ačkoli v našem konzervativním prostředí jí cesta na výsluní trvala déle než v zahraničí. V módní oblasti se dokázala prosadit rychleji než v interiérové tvorbě. Jednotlivé barvy z palety, v níž své místo našly fialková, temně růžová, borůvková, ostružinová a další podobné odstíny, spolu dobře ladí a dají se vzájemně kombinovat.

(via Módní odstíny | Články oBydleni.cz | Interiér, Exteriér, Zahrada, Rady…)

Fialová barva lesního ovoce je nejmódnější barvou v interiéru.  A s čím tuto barvu kombinovat? Pro světlejší a klidnější vyznění interiéru kombinujte fialovou se světlými barvami - s bílou, růžovou nebo lila. Pokud chcete, aby váš interiér vyzněl dramatičtěji a mystičtěji, určitě zkuste fialovou kombinovat s černou. Nebojte se jí.

(via Fialová barva lesního ovoce je nejmódnější barvou v interiéru – Novinky.cz)

Interiér v zelené a fialové – energie i relax v jednom! Možná by vás to ani nenapadlo, ale doplňkem klidné zelené barvy je divoká fialová. Zelená jako symbol přírody a pohody je v kombinaci se svůdnou fialovou tím pravým spojením pro váš domov. Dodá...

Interiér v zelené a fialové – energie i relax v jednom!  Možná by vás to ani nenapadlo, ale doplňkem klidné zelené barvy je divoká fialová. Zelená jako symbol přírody a pohody je v kombinaci se svůdnou fialovou tím pravým spojením pro váš domov. Dodá vám potřebnou energii a zároveň vám poskytne i důležitý relax. Neváhejte a zkuste tyto barvy spojit. Sami budete překvapení, jak skvěle jim to spolu ladí.

(via Interiér v zelené a fialové – energie i relax v jednom! | Living.cz)

Béžová patří mezi velmi oblíbené klasické barvy, která nejen obývacímu pokoji propůjčí pocit útulnosti, tepla a klidu a přitom je velmi snadno kombinovatelná téměř s jakoukoliv jinou barvou.

Béžová patří mezi velmi oblíbené klasické barvy, která nejen obývacímu pokoji propůjčí pocit útulnosti, tepla a klidu a přitom je velmi snadno kombinovatelná téměř s jakoukoliv jinou barvou.

(via Dejte šanci béžovému obýváku – fotoinspirace | Living.cz)

Fialová barva do ložnice. Interiérové barvy do pokoje a bytu. Pražský partner s.r.o. Vaši malíři v Praze.