Albeu.com http://www.albeu.com/ sq Lajmet e ofruara nga Albeu.com Albeu.com Feed Generator Kur Xhensila ishte shtatzënë, nuhati se në një makinë kishte hashash //www.albeu.com/showbiz/kur-xhensila-ishte-shtatzene-nuhati-se-ne-nje-makine-kishte-hashash/427838/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/besiii11.jpg" border="0" align="left">Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vetëm pak muaj që janë bërë prindër të Ajkës, një vajze bukuroshe. Ditën e sotme në "BE Coffee", Besi ka folur mbi 9 muajt e shtatzënisë së Xhensilës me një rrëfim ndërthurur me humorin. "Më ka ndodhur vetem mua apo të gjithë atyre burrave që kanë gruan s Sun, 21 Oct 2018 21:51:21 +0200 //www.albeu.com/showbiz/kur-xhensila-ishte-shtatzene-nuhati-se-ne-nje-makine-kishte-hashash/427838/ Rastësia që vuri në siklet Princeshën, ishi i Harryt shfaqet njësoj me Meghan //www.albeu.com/showbiz/rastesia-qe-vuri-ne-siklet-princeshen-ishi-i-harryt-shfaqet-njesoj-me-meghan/427823/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/ishiiiiiiiiiiiii.JPG" border="0" align="left">Kur vjen puna te veshja dukesha e Sussexit nuk gabon kurrë. Madje nëse ajo vesh diçka, nuk ka rëndësi sa e shtrenjtë mund të jetë, veshja shitet brenda pak orësh. Por, me sa duket, këtë herë si frymëzim për dukeshën mund të ketë shërbyer ish e dashura e princ Harryt, Jenna Coleman. Po, po flas Sun, 21 Oct 2018 19:40:56 +0200 //www.albeu.com/showbiz/rastesia-qe-vuri-ne-siklet-princeshen-ishi-i-harryt-shfaqet-njesoj-me-meghan/427823/ Tifozja e Inter që po lë në hije Wanda Narën, do të jetë prezente në "San Siro" (FOTO LAJM) //www.albeu.com/sport/tifozja-e-inter-qe-po-le-ne-hije-wanda-naren-do-te-jete-prezente-ne-san-siro/427807/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/slovakia.jpg" border="0" align="left">Modelja e famshme, Lucia Javorcekova është mjaft e apasionuar pas Interit. Në një intervistë ajo tha se jeton në Milano dhe kjo ka ndikuar që të bëhet me Interin. ?Ndjek shpesh ndeshje futbolli këtu në Itali. Hamsik është kapiteni i kombëtares, por mua më pëlqen më shumë Skriniar. Më ka bërë tif Sun, 21 Oct 2018 18:02:14 +0200 //www.albeu.com/sport/tifozja-e-inter-qe-po-le-ne-hije-wanda-naren-do-te-jete-prezente-ne-san-siro/427807/ Kërceu pa rroba dhe imitoi Melanian, striptistja kërcënohet me vdekje //www.albeu.com/showbiz/kerceu-pa-rroba-dhe-imitoi-melanian-striptistja-kercenohet-me-vdekje/427805/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/melaniaaa.jpg" border="0" align="left">Pak ditë më parë bëri bujë shumë të madhe video e publikuar nga T.I teksa ulej në karrigen e presidentit dhe një femër e ngjashme me Melania kërcente për të nudo. Pas gjithë kritikave, aprovimeve dhe reagimeve të Shtëpisë së Bardhë kanë nisur edhe kërcënimet. Siç pritej edhe vetë striptistja ka r Sun, 21 Oct 2018 17:57:18 +0200 //www.albeu.com/showbiz/kerceu-pa-rroba-dhe-imitoi-melanian-striptistja-kercenohet-me-vdekje/427805/ Princeshë Diana e donte më shumë Princin Harry për këtë arsye të fortë //www.albeu.com/showbiz/princeshe-diana-e-donte-me-shume-princin-harry-per-kete-arsye-te-forte/427791/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/Prince-William-Prince-Harry-and-Diana.jpg" border="0" align="left">Princesha Diana historikisht është sjellë më ngrohtë me Princin Harry dhe për këtë ka pasur një arsye të fortë. ? Ajo i adhuronte të dy djemtë, por e dinte që Williami do të ketë gjithmonë një vëmendje mjaft më të madhe sepse është mbreti i ardhshëm. Ndaj ndjente se duhet t`ia kompensonte pak Sun, 21 Oct 2018 16:50:47 +0200 //www.albeu.com/showbiz/princeshe-diana-e-donte-me-shume-princin-harry-per-kete-arsye-te-forte/427791/ Luana pranon për herë të parë vështirësitë në lidhjen me Krenarin //www.albeu.com/showbiz/luana-pranon-per-here-te-pare-veshtiresite-ne-lidhjen-me-krenarin/427790/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/luanaa10.jpg" border="0" align="left">Autorja dhe moderatorja e show-t të argëtimit ?Shiko kush Luan? në Top Channel është përfolur shpesh për historinë e saj të dashurisë me Krenar Çoçaj, biznesmen nga Kosova. Ndonëse asnjë nga palët nuk ka folur kurrë për këtë histori, duket se nuk ka më vend për dyshime sepse fotot që fotografët e pa Sun, 21 Oct 2018 16:48:56 +0200 //www.albeu.com/showbiz/luana-pranon-per-here-te-pare-veshtiresite-ne-lidhjen-me-krenarin/427790/ Pse u burgos? Këngëtari i njohur tregon gjithçka //www.albeu.com/showbiz/pse-u-burgos-kengetari-i-njohur-tregon-gjithcka/427788/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/stresi71.jpg" border="0" align="left">Këngëtari Gjergj Leka së fundmi ka qënë i ftuar në emisionin ?Pasdite me Rudinën? ku ka rrëfyer edhe "sekrete" nga jeta e tij. Gjergji ka zbuluar se ka bërë 4 muaj burg për një tatuazh të bërë në kohën e komunizmit. Ai ndër të tjera ka theksuar që kur ka qenë më i ri ka qenë shumë kokëfortë d Sun, 21 Oct 2018 16:35:43 +0200 //www.albeu.com/showbiz/pse-u-burgos-kengetari-i-njohur-tregon-gjithcka/427788/ Ronela pranoi të hante koka peshku, por lidhjen me Zerkën nuk e pranoi //www.albeu.com/showbiz/ronela-pranoi-te-hante-koka-peshku-por-lidhjen-me-zerken-nuk-e-pranoi/427784/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/ronelaaa1.png" border="0" align="left">Mbrëmë, Ronela Hajati u ftua për herë të dytë në ?Shiko kush luan? dhe porsi herën e kaluar, një pyetje iu soll vërdallë ?çështjes Zerka?. Ronela dhe Zerka përfliten se janë bashkë prej kohësh, por s?e thanë kurrë shkoqur. Flirtuan dy herë në sy të të gjithëve, por nejse. ?A je gati të pranos Sun, 21 Oct 2018 16:29:30 +0200 //www.albeu.com/showbiz/ronela-pranoi-te-hante-koka-peshku-por-lidhjen-me-zerken-nuk-e-pranoi/427784/ Derbi i ?nxehtë? edhe në shkallët e "San Siros" (FOTO LAJM) //www.albeu.com/sport/derbi-i-nxehte-edhe-ne-shkallet-e-stadiumit/427787/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/Wanda-Nara3.jpg" border="0" align="left">Derbi i Madoninës mes Interit dhe Milanit do të luhet sontë në mbrëmje në ?San Siro? në një duel ku do të kryqëzohen para televizorit me qindra milionë shikues. Derbi nuk do të jetë i nxehtë vetëm në fushë, por edhe te shkallët pasi do të ndjekin ndeshjet edhe bashkëshortet e futbollistëve. /alb Sun, 21 Oct 2018 16:25:03 +0200 //www.albeu.com/sport/derbi-i-nxehte-edhe-ne-shkallet-e-stadiumit/427787/ Kantautori injoron publikisht këngën më të klikuar shqiptare: "Të ka lali shpirt, pa kualitet" //www.albeu.com/showbiz/kantautori-injoron-publikisht-kengen-me-te-klikuar-shqiptare-te-ka-lali-shpirt-pa-kualitet/427781/ <img src="//www.albeu.com/dokumenta/thumb/silvagunbardhi.jpg" border="0" align="left">Genc Salihu u bë edhe më shumë i njohur në Shqipëri pasi u bë pjestar i jurisë në The Voice. Ama i ftuar këtë herë në Shiko Kush Luan, Genci është detyruar të japë përgjgjen për një këngë që nuk e duron dot. Ai tha se nuk ishte kënga më e keqe por ajo i kujtohej. Të ka lali shpirt-u përgji Sun, 21 Oct 2018 16:22:29 +0200 //www.albeu.com/showbiz/kantautori-injoron-publikisht-kengen-me-te-klikuar-shqiptare-te-ka-lali-shpirt-pa-kualitet/427781/