Clicky

Kur smelties iedvesmu?

Manuprāt, mums visiem vajadzētu novērtēt to, ka mēs varam dzīvot tādā laikmetā, kur pilnīgi viss ir pieejams un sasniedzams viena klikšķa attālumā.

Es runāju par to, ka tehnoloģijas mūsdienās ir ieņēmušas tik lielu daļu mūsu visu dzīves, ka bieži vien dzīve vairs nešķiet iedomājama bez datoriem, telefoniem un citām ierīcēm, kas tik ļoti atvieglo mūsu ikdienas dzīvi.

Manuprāt, ja apzustu internets, liela daļa cilvēku vienkārši nezinātu ko iesākt- kā tagad strādāt, kā vispār dzīvot? Ko iesākt mājās, ar ko nodarboties, kā pavadīt savu brīvo laiku u kā vispār tagad sazināties ar citiem cilvēkiem? Continue reading “Kur smelties iedvesmu?” »

Par izpildītiem mājasdarbiem, kas uzlabo konkurenci

Nu jau rit pēdējās dienas pirms Ziemassvētkiem, un iepirkšanās un gatavošanās svētkiem uzņem arvien lielākus tempus un milzīgākus apjomus. Šodien ar draugu devāmies pa veikaliem, lai svētkiem sagādātu alkoholu. Nav ko slēpt, bez vīna, šampanieša vai kāda stiprāka malka svētki reti kad ir iedomājami, un, ja visu dara ar mēru, tad tā nav nosodāma lieta, bet svinēšanai var iedot pat zināmu sirsnības sajūtu. Ne velti latīņu valodā ir teiciens In vino Veritas, kas apzīmē vien veco, labo patiesību: kas skaidrā prātā, tas dzērumā uz mēles…
Continue reading “Par izpildītiem mājasdarbiem, kas uzlabo konkurenci” »

Skaists dāvanas iesaiņojums – dāvana ar pievienoto vērtību

Viena lieta ir saņemt brīnišķīgu dāvanu, bet otra lieta, ja dāvanas iesaiņojums ir tikpat uzrunājošs kā pati dāvana. Daudzi tam īsti nepievērš uzmanību, jo tiek uzskatīts – galvenais ir saņemt to, kas ir iesaiņots, tomēr ir daļa ļaužu, kas ievēro arī to, kā dāvana ir iesaiņota. Cik ļoti pie tās ir piedomāts, cik daudz radošās enerģijas un izdomas ir ielikts, lai tā izskatītos apburoša jau tad, kad vēl ir iesaiņota. Continue reading “Skaists dāvanas iesaiņojums – dāvana ar pievienoto vērtību” »

Attiecības un mīlestība – no grāmatām un filmām līdz blogiem

Pavisam noteikti dažas tēmas ir mūžsenas un būs aktuālas vienmēr. Un viena no tām ir cilvēku savstarpējās attiecības. Un vēl konkrētāk – divu cilvēku romantiskās attiecības, jūtu līkloči, mīlestība, laulība. Par to rakstīti literatūras šedevri jau pirms vairākiem gadsimtiem, kad Šekspīrs radīja savus labākos darbus, un par to raksta joprojām. Reti kurš romāns, stāsts vai dzejolis nav par attiecībām, mīlestību visdažādākajās tās formās. Un ne tikai literatūra, bet vispār kultūra tās plašākajā izpausmē parāda un risina šo nebeidzamo tēmu. Par to taču ir arī visas filmas. Pat asa sižeta filmās ir kāda mīlas līnija. Continue reading “Attiecības un mīlestība – no grāmatām un filmām līdz blogiem” »

Mans ikdienas akumulators – kafija

Daudziem ofisu darba rūķiem ir ļoti labi saprotama tā sajūta, ka fiziski tu esi pamodies, atnācis līdz darbam, varbūt pat sācis kaut ko strādāt, bet patiesībā tu kā nespēj, tā nespēj pamosties. Tas, ka tavs ķermenis ir šeit un tagad, nenozīmē, ka arī prāts tikpat asi strādā. Ja tu veic fizisku darbu, tam, var gadīties, nav būtiskas nozīmes, bet, ja tava darbības sfēra ir radošs darbs, piemēram, blogu rakstīšana, biroja vadība, sabiedriskās attiecības vai mārketings – tad bez pozitīva dopinga devas reizēm ir ļoti grūti sākt savu darbu. Continue reading “Mans ikdienas akumulators – kafija” »

Nesēdi kā suns uz siena kaudzes!

Manuprāt, vislielākā bagātība mūsdienās ir informācijas pieejamība. Jo vairāk mēs zinām, jo lielākas iespējas mums paveras nodzīvot brīnišķīgu, veselīgu un pilnvērtīgu dzīvi. Tomēr diemžēl vai nu dažādu personu ietekmē, vai aiz tīri materiālu apsvērumu dēļ tas nav iespējams, jo kā jau minēju – informācija ir bagātība. Tas, kurš zina, lielākoties nevēlas dalīties šajā informācijā, jo var zaudēt savu ienākumu avotu vai daudz ko citu. Man gan šķiet, ka tā ir vislielākā kļūda, ko mēs savā dzīvē pieļaujam – nedalāmies. Continue reading “Nesēdi kā suns uz siena kaudzes!” »

Uzņēmumu un Ziemassvētku vecīša saistība

Nesen vienā kuģniecības uzņēmuma Tallink reklāmā dzirdēju tekstu par to, ka nu jau tuvojas Ziemassvētki un laba dāvana ir pavizināties turpu šurpu ar kuģi pa Baltijas jūru. Ja pati doma par to, ka tā varētu būt laba dāvana, man šķiet pat ļoti pieņemama, jo kuram gan neliekas forši kopā ar draugiem paceļot un iegūt labus piedzīvojumus, tad reklāmas beigās minētā frāze, ka Tallink ir Ziemassvētku vecīša oficiālais jūras pārvadātājs man lika aizdomāties, vai tas nav nedaudz par skaļu teikts? Starp citu, to pašu pauž arī www.tallink.lv lapa.
Continue reading “Uzņēmumu un Ziemassvētku vecīša saistība” »

Blogos piepilda savu sapni

Vai jums ir gadījusies tāda situācija, ka strādājat darbu, kurš varbūt pašā sākumā jums šķita pat tīri labi pieņemams, bet vēlāk vairs nesagādā nekādu gandarījumu, taču mainīt kaut ko īsti negribat vai nevarat, jo vai nu ir jau virkne dažādu finansiālu saistību, vai arī vienkārši negribas pazaudēt ērtu vietu, kur labs atalgojums? Ticiet vai, daudzi cilvēki izvēlas šādā veidā arī turpināt savu dzīvi, jo baidās, ka īstenojot pārmaiņas, viņi paliks bez jau ierastā komforta līmeņa. Un es pat nerunāju par sava uzņēmuma veidošanu un darbošanos uzņēmējdarbībā. Vienkārši radikāli mainīt savu dzīvi – kas jūs uz to pamudinātu? Continue reading “Blogos piepilda savu sapni” »

Blogā par piedzīvojumiem

Kā jau reiz kādā no saviem rakstiem minēju – cilvēki blogus veido dažādu iemeslu dēļ, un viens no tiem ir tāpēc, ka viņu dzīve šķiet tik interesanta, ka nepadalīties ar to būtu bezmaz vai grēks. Taču blogot var ne tikai viens cilvēks, patiesībā interesanta ideja ir kādā blogā darboties vairākiem autoriem, jo katrs stāsta savu stāstu citādāk un paskatās uz dažādiem jautājumiem no cita skatu punkta. Pavisam interesants blogs sanāktu, ja tajā kā autori darbotos dažādu paaudžu cilvēki, sākot ar bērniem un beidzot ar senioriem. Lai tas izdotos, blogam būtu jābūt par kādu no tēmām, kas visus vieno. Continue reading “Blogā par piedzīvojumiem” »

Kāpēc svarīgi blogos pievērsties sadzīves jautājumiem?

Cilvēki rakstīt blogus uzsāk dažādu mērķu vadīti. Ir tādi, kuri ar saviem dzīvesstāstiem vēlas iedvesmot citus, un kuriem tas arī ļoti labi padodas.

Tie parasti ir cilvēki ar kādu īpašu dzīves stāstu – vai nu kādu problēmu, kas sen jau kā pārvarēta un tagad kalpo kā milzu motivācijai turpmākai nākotnei, vai arī viņu dzīvesveids vienkārši ir tik interesants un neparasts, ka no viņiem var smelties milzu iedvesmu uzdrīkstēties.

Kā arī ir tādi cilvēki, kuri vienkārši vēlas padalīties savās pārdomās ar citiem, sniegt kādu padomu un uzklausīt apkārtējo domas. Katrā ziņā, blogu veidošanai nav limitu un katrs nosaka to, kāpēc viņš vēlas darīt to, ko dara un rakstīt par to ko raksta, tomēr domāju, ka reizi pa reizei savos blogos vajadzētu pievērsties arī kādam ikdienišķam jautājumam. Continue reading “Kāpēc svarīgi blogos pievērsties sadzīves jautājumiem?” »