Clicky

Pārdomu blogi – kāds no tiem labums?

Plašajā interneta tīmeklī ir atrodami daudz un dažādi blogi, kuros var lasīt gan par vienu tēmu, gan par n-tajām tēmām.Blogeri informē par to, ko atraduši, uzzinājuši, dalās vērtīgos padomos un savās zināšanās. Un vēl ir daļa tādu blogu, kuros mums ir iespēja lasīt bloga autora pārdomas par pilnīgi jebko. Bloga autors var gan īgņoties par valsts politiku, filozofēt par pasaules iekārtu, stāstīt savu pieredzi, iegādājoties ziemas riepas automašīnai, dalīties savos iespaidos par gadalaiku un vispār paust pilnīgi jebko, bet tas nebūs objektīvs raksts – tajā pausts subjektīvais viedoklis par visu, kas notiek konkrētā cilvēka dzīvē. Continue reading “Pārdomu blogi – kāds no tiem labums?” »

Blogs veicinās mārketinga aktivitāšu efektivitāti

blogsDigitālais mārketings ir viens no galvenajiem rīkiem, ar ko šodienas uzņēmēji veido savu popularitāti, piesaista klientus. Tā ietvaros ir dažādi digitālā mārketinga instrumenti, kas katram uzņēmējam palīdz sasniegt to mērķi, ko viņš ir izvirzījis. Lai digitālais mārketings būtu efektīvs, jāstrādā pie ļoti daudziem aspektiem. Tos parasti detalizēti pārzina digitālie eksperti, kuri ik dienu strādā ar šiem jautājumiem.

Digitālā mārketinga pamatu pamats ir profesionāla un pārdošanas principiem pielāgota mājaslapa, jo visas digitālā mārketinga aktivitātes galu galā noved pie mājaslapas. Tāpēc tai ir jābūt sakārtotai un pārliecinošai. Tomēr pēdējā laikā eksperti runā arī par to, ka digitālā mārketinga aktivitāšu panākumus būtiski ietekmē tas, vai mājaslapā tiek veidot blogs jeb emuārs. Un tieši šis aspekts mani ieienteresējis, jo par blogiem zinu daudz. Tāpēc šķita saistoši, ka tas spēlē tik lielu lomu uzņēmēju panākumu veidošanā. Continue reading “Blogs veicinās mārketinga aktivitāšu efektivitāti” »

Kādas tematikas blogi tagad ir populāri?

Ja jūs vēl nerakstāt savu blogu, bet par to domājat, tad jums var noderēt mani novērojumi par to, kāda veida un satura blogi ir biežāk apmeklēti, lasīti un arī pamanīti. Lai arī blogs ir sevis pašizpausme, tā rakstītājs un veidotājs tomēr to adresē kādam citam, cerot un gaidot, ka tam būs lasītāji. Tāpēc ir rūpīgi jāapdomā tas, kāpēc gribat veidot blogu, kādu tēmu un konceptu tam izvēlaties, ko ar to vēlaties panākt, pateikt? Continue reading “Kādas tematikas blogi tagad ir populāri?” »

Šis un tas par blogošanu

blogsKatram cilvēkam ir sava motivācija, kāpēc tas izvēlas rakstīt savu blogu. Viens vēlas paust savas domas publiski, cits vēlas parādīt savus talantus, citam tas ir ar mērķi nopelnīt kādu naudu. Lai kāds būtu iemesls jūsu izvēlei par labu blogam, ir jāizvērtē, ko jūs tajā vēlaties paust.

 

Nav vienkāršāka veida, kā par sevi sabojāt jebkuru priekšstatu, kā vien publiski paust savu muļķību, aprobežotību un jebkādas cieņas vakuumu. Ne velti saka, pirms atverat savu muti (vai bloga gadījumā – pirms kaut ko uzrakstāt), apdomājiet vairākkārt, vai tam ir kāda jēga, ko jūs vēlaties panākt un vai darāt pareizi.

Jūs varat jau nelikties ne zinis un uzspļaut visam, taču jūs nekad nevarat zināt, varbūt tas kādā reizē var pret jums atspēlēties nudien nejaukā veidā.

Continue reading “Šis un tas par blogošanu” »

Bloga veidošanā ir jāievēro praktiskums

Ja jau reiz lasāt šo rakstu, tad noteikti esat pazīstami ar to, kas ir blogs un apmēram nojaušat, kādam tam vajadzētu izskatīties. Protams, es saprotu, ka man, iespējams, nav no tiem pievilcīgākajiem blogiem, tomēr es uzskatu, ka nekošajā pasaulē nevajadzētu sarežģīt, arī bloga veidošanu nē.

Man kā puisim patīk praktiskas lietas, tādas, kuras ir viegli saprast un izprast, un kurām nav nepieciešama instrukcijas, lai saprastu, kā tās darbojas. Pēc šāda paša principa arī veidoju savu blogu un ieteiktu tā pat darīt arī citiem cilvēkiem, jo esmu ievērojis to, ka cilvēki pie datora sēž, lai ātri un vienkārši uzzinātu kaut ko jaunu par sev interesējošām lietām, tāpēc ir svarīgi, ka viņu uzmanību nenovērš dažādas neskaidrības par to, kas ir kas. Continue reading “Bloga veidošanā ir jāievēro praktiskums” »

Savs blogs – iespēja dalīties ar vērtīgiem atradumiem un informāciju

Dažādu blogu lasīšana ir viens no veidiem, kā uzņemam informāciju par sev aktuālām tēmām. Cilvēkiem, kuri veido blogus, ir lieliska iespēja savus lasītājus un sekotājus informēt par atklājumiem savā ikdienā un interesantām vietā, kur viņi ieteiktu arī citiem doties. Parasti visvairāk lasītājus interesē dažādi pakalpojumi un preces. Continue reading “Savs blogs – iespēja dalīties ar vērtīgiem atradumiem un informāciju” »

Blogos par ikdienā svarīgiem jautājumiem

Mēs esam pieraduši pie tā, ka cilvēki savos blogos publicē rakstus par visdažādākajām tēmām. Citam patīk rakstīt par to, ko viņš šodien ir darījis, bet vēl daži pievēršas nopietnākām lietām un cenšas apskatīt atsevišķas tēmas, runājot par tām riņķī un apkārt.

Uzskatu, ka blogs kā tāds ir domāts tam, lai pateiktu to, kas dotajā brīdī ir svarīgs un vienkārši, lai izklāstītu to, kas sakrājies uz sirds. Ja kādam konkrētais raksts liksies pilnīgi bezjēdzīgs un lieks, tad citam tas var uzlabot visu dienu un sniegt iedvesmu turpināt darīt iesākto. Continue reading “Blogos par ikdienā svarīgiem jautājumiem” »

Grūtniecības laiks ir pilns ar dažādām ikdienišķām grūtībām

Ik vienas sievietes dzīvē agrāk vai vēlāk pienāks brīdis, kad viņai nāksies saskarties ar grūtniecību un visiem skaistajiem un ne tik skaistajiem mirkļiem, kas ar to saistās. Protams, ka visā visumā grūtniecība patiešām ir skaistākais laiks sievietes dzīvē, sajūtas, kas tiek piedzīvotas bērniņā iznēsāšanas laikā ir neaprakstāmas un domāju, ka neviena sieviete šo pieredzi negribētu atdot vai samainīt.

Tomēr, lai arī cik skaists nebūtu šis laiks, tas nenozīmē, ka visas pārējās ikdienas grūtības kaut kur pazūd, tās vēl aiz vien ir tur pat, kur bijušas, un ar tām jātiek galā tik un tā. Par to tad arī šajā rakstā. Continue reading “Grūtniecības laiks ir pilns ar dažādām ikdienišķām grūtībām” »

Dažreiz arī blogos jāpievēršas skumjam tēmām

Pēdējā laika traģiskie notikumi ar dažādiem teroraktiem un dabas katastrofām ir likuši aizdomāties par to, ka šajā dzīvē pilnīgi nekas nav mūžīgs un pastāvīgs, īpaši jau miers un saticība. Skumjākais šajā visā man vienmēr licies tas, ka cilvēki neaizdomājas par apkārtējo dzīvību vērtību.

Katrs cīnās par savu taisnību, kas patiesībā ir pilnīgi muļķīga, jo reiz šo pasauli pametīsim mēs visi un tad tai taisnībai, par ko tik ļoti cīnījāties nebūs bijusi nekāda jēga. Mēs visi aiziesim no šīs pasaules tieši tādi paši, kādi atnācām, kapā līdzi nepaņemsi ne naudu, ne visu taisnību, par kuru pacēli roku pret citu, tikai savu auksto miesu. Continue reading “Dažreiz arī blogos jāpievēršas skumjam tēmām” »

Tas, kas padarīs darbavietu mājīgāku un radīs iedvesmu

Ikdienā daudz laika pavadot pie datora, esmu ievērojis to, ka nereti mani kaitina dažādas apkārt notiekošās lietas un citi apstākļi, ārpus ierastajiem. Piemēram, viena no kaitinošākajām lietam, kas pasaulē vispār var būt, ir pulksteņa tikšķēšana.

Vienmēr, kad rakstu blogu vai nodarbojos ar jeb ko citu sava datorā, dzirdu tikai to uzmācīgo skaņu, kas skan no pulksteņa. Un patiesība jau šādas mazas, bet kaitinošas lietiņas ir ļoti daudzas, un visbiežāk mēs tās ievērojam tikai tad, kad mums nepieciešams koncentrēties un vērst visu savu uzmanību kādai konkrētai nodarbei. Tas, protams, nav slikti, jo tas vien nozīmē to, ka cilvēks cenšas, tomēr ne vienmēr tas palīdz. Continue reading “Tas, kas padarīs darbavietu mājīgāku un radīs iedvesmu” »