Clicky

Šis un tas par blogošanu

blogsKatram cilvēkam ir sava motivācija, kāpēc tas izvēlas rakstīt savu blogu. Viens vēlas paust savas domas publiski, cits vēlas parādīt savus talantus, citam tas ir ar mērķi nopelnīt kādu naudu. Lai kāds būtu iemesls jūsu izvēlei par labu blogam, ir jāizvērtē, ko jūs tajā vēlaties paust.

 

Nav vienkāršāka veida, kā par sevi sabojāt jebkuru priekšstatu, kā vien publiski paust savu muļķību, aprobežotību un jebkādas cieņas vakuumu. Ne velti saka, pirms atverat savu muti (vai bloga gadījumā – pirms kaut ko uzrakstāt), apdomājiet vairākkārt, vai tam ir kāda jēga, ko jūs vēlaties panākt un vai darāt pareizi.

Jūs varat jau nelikties ne zinis un uzspļaut visam, taču jūs nekad nevarat zināt, varbūt tas kādā reizē var pret jums atspēlēties nudien nejaukā veidā.

Continue reading “Šis un tas par blogošanu” »

Bloga veidošanā ir jāievēro praktiskums

Ja jau reiz lasāt šo rakstu, tad noteikti esat pazīstami ar to, kas ir blogs un apmēram nojaušat, kādam tam vajadzētu izskatīties. Protams, es saprotu, ka man, iespējams, nav no tiem pievilcīgākajiem blogiem, tomēr es uzskatu, ka nekošajā pasaulē nevajadzētu sarežģīt, arī bloga veidošanu nē.

Man kā puisim patīk praktiskas lietas, tādas, kuras ir viegli saprast un izprast, un kurām nav nepieciešama instrukcijas, lai saprastu, kā tās darbojas. Pēc šāda paša principa arī veidoju savu blogu un ieteiktu tā pat darīt arī citiem cilvēkiem, jo esmu ievērojis to, ka cilvēki pie datora sēž, lai ātri un vienkārši uzzinātu kaut ko jaunu par sev interesējošām lietām, tāpēc ir svarīgi, ka viņu uzmanību nenovērš dažādas neskaidrības par to, kas ir kas. Continue reading “Bloga veidošanā ir jāievēro praktiskums” »

Savs blogs – iespēja dalīties ar vērtīgiem atradumiem un informāciju

Dažādu blogu lasīšana ir viens no veidiem, kā uzņemam informāciju par sev aktuālām tēmām. Cilvēkiem, kuri veido blogus, ir lieliska iespēja savus lasītājus un sekotājus informēt par atklājumiem savā ikdienā un interesantām vietā, kur viņi ieteiktu arī citiem doties. Parasti visvairāk lasītājus interesē dažādi pakalpojumi un preces. Continue reading “Savs blogs – iespēja dalīties ar vērtīgiem atradumiem un informāciju” »

Blogos par ikdienā svarīgiem jautājumiem

Mēs esam pieraduši pie tā, ka cilvēki savos blogos publicē rakstus par visdažādākajām tēmām. Citam patīk rakstīt par to, ko viņš šodien ir darījis, bet vēl daži pievēršas nopietnākām lietām un cenšas apskatīt atsevišķas tēmas, runājot par tām riņķī un apkārt.

Uzskatu, ka blogs kā tāds ir domāts tam, lai pateiktu to, kas dotajā brīdī ir svarīgs un vienkārši, lai izklāstītu to, kas sakrājies uz sirds. Ja kādam konkrētais raksts liksies pilnīgi bezjēdzīgs un lieks, tad citam tas var uzlabot visu dienu un sniegt iedvesmu turpināt darīt iesākto. Continue reading “Blogos par ikdienā svarīgiem jautājumiem” »

Grūtniecības laiks ir pilns ar dažādām ikdienišķām grūtībām

Ik vienas sievietes dzīvē agrāk vai vēlāk pienāks brīdis, kad viņai nāksies saskarties ar grūtniecību un visiem skaistajiem un ne tik skaistajiem mirkļiem, kas ar to saistās. Protams, ka visā visumā grūtniecība patiešām ir skaistākais laiks sievietes dzīvē, sajūtas, kas tiek piedzīvotas bērniņā iznēsāšanas laikā ir neaprakstāmas un domāju, ka neviena sieviete šo pieredzi negribētu atdot vai samainīt.

Tomēr, lai arī cik skaists nebūtu šis laiks, tas nenozīmē, ka visas pārējās ikdienas grūtības kaut kur pazūd, tās vēl aiz vien ir tur pat, kur bijušas, un ar tām jātiek galā tik un tā. Par to tad arī šajā rakstā. Continue reading “Grūtniecības laiks ir pilns ar dažādām ikdienišķām grūtībām” »

Dažreiz arī blogos jāpievēršas skumjam tēmām

Pēdējā laika traģiskie notikumi ar dažādiem teroraktiem un dabas katastrofām ir likuši aizdomāties par to, ka šajā dzīvē pilnīgi nekas nav mūžīgs un pastāvīgs, īpaši jau miers un saticība. Skumjākais šajā visā man vienmēr licies tas, ka cilvēki neaizdomājas par apkārtējo dzīvību vērtību.

Katrs cīnās par savu taisnību, kas patiesībā ir pilnīgi muļķīga, jo reiz šo pasauli pametīsim mēs visi un tad tai taisnībai, par ko tik ļoti cīnījāties nebūs bijusi nekāda jēga. Mēs visi aiziesim no šīs pasaules tieši tādi paši, kādi atnācām, kapā līdzi nepaņemsi ne naudu, ne visu taisnību, par kuru pacēli roku pret citu, tikai savu auksto miesu. Continue reading “Dažreiz arī blogos jāpievēršas skumjam tēmām” »

Tas, kas padarīs darbavietu mājīgāku un radīs iedvesmu

Ikdienā daudz laika pavadot pie datora, esmu ievērojis to, ka nereti mani kaitina dažādas apkārt notiekošās lietas un citi apstākļi, ārpus ierastajiem. Piemēram, viena no kaitinošākajām lietam, kas pasaulē vispār var būt, ir pulksteņa tikšķēšana.

Vienmēr, kad rakstu blogu vai nodarbojos ar jeb ko citu sava datorā, dzirdu tikai to uzmācīgo skaņu, kas skan no pulksteņa. Un patiesība jau šādas mazas, bet kaitinošas lietiņas ir ļoti daudzas, un visbiežāk mēs tās ievērojam tikai tad, kad mums nepieciešams koncentrēties un vērst visu savu uzmanību kādai konkrētai nodarbei. Tas, protams, nav slikti, jo tas vien nozīmē to, ka cilvēks cenšas, tomēr ne vienmēr tas palīdz. Continue reading “Tas, kas padarīs darbavietu mājīgāku un radīs iedvesmu” »

Runāt par sievietēm svarīgiem jautājumiem

Es uzskatu, ka svarīgi ir runāt ne tikai par to, ka interesē katram pašam, bet arī par dažādām tēmām, kas it kā atrodas jau ārpus savas komforta zonas. Pēdējā laikā ar vien populārāka kļuvusi veselības tēma, un viss kas ar to saistīts.

Veselības uzlabošana, cilvēka fiziskais stāvoklis, laba pašsajūta un tā tālāk. Esmu ievērojis, ka ļoti daudzi runā par to, ka ir svarīgi doties vizītēs pie ārsta un sekot līdzi sava organisma uzvedībai, taču visi šie viedokļi ir diez gan vispārīgi, tāpēc nolēmu, ka ir pienācis laiks uzņemties ko specifiskāku un uzrakstīt par to, kas būs īpaši svarīgi tieši sievietēm. Continue reading “Runāt par sievietēm svarīgiem jautājumiem” »

Bloga attīstīšana no visiem aspektiem

Blogu veidot nenozīmē tikai izdomāt dažādas tēmas un publicēt rakstus, kas citiem varētu likties interesanti. Patiesībā bloga veidošanu varētu nosaukt par sava veida darbu, kuru cilvēki dara tā pat, vienkārši sev par prieku. Labs veiksmīgs blogs ir tāds, kuram ir daudz apmeklētāju, un kas gan nodrošinās šo apmeklētāju skaitu, ja ne paša bloga saturs un arī noformējums. Vismaz tā domā lielākā daļa cilvēku.

Tas ir tas primitīvais, virspusējais uzskats par blogiem. Cilvēki, kuri ne reizi nav saskārušies ar jebkāda mājas lapas uzturēšanu saskata tikai to, kas ir acīm redzams – tekstus, kas publicēti, bildītes, kas pievienotas un dažādus fontus.

Taču šoreiz es vēlējos parunāt par to, ko tad īstenībā nozīmē blogu veidošana. Uzsvērt visu to, ko apkārtējie parasti neievēro, jo savā ziņā tas pat ir svarīgāk par visu bloga un jebkuras citas mājas lapas saturu, jo galu galā- tas taču ir visa pamats. Bez tā lapa nemaz neeksistētu. Continue reading “Bloga attīstīšana no visiem aspektiem” »

Ikdienā svarīgas tēmas, par kurām ir jāraksta

Lai cilvēks attīstītos un viņam būtu plašs redzējums uz dažādām lietām, cilvēkam pašam savs redzējums ir jāpaplašina. Jāinteresējas par dažādām lietām, kas iespējams neietilpst viņa ikdienā. Taču ir svarīgi, ka cilvēka redzesloks sniedzas daudz tālāk par savu degunu. Lai viņš būtu spējīgs iesaistīties pilnīgi jebkādā sarunā jebkurā situācijā. Un ne jau vienkārši, lai runātu, bet arī, lai šīs tēmas izprastu un spētu par savām domām pastāvēt.

Par tādām tēmām nepieciešams ne tikai runāt, bet arī rakstīt, lai būtu iespēja dalīties savās domās un uzskatos ar daudz lielāku skaitu cilvēku, tādā veidā arī mudinot viņus domāt un spriedelēt. Veicināt viņu darbību un ietekmēt sabiedrību, vedinot visu uz pozitīvo pusi. Uz attīstību.

Šīs tēmas ir svarīgas, lai gan iespējams dažreiz šķiet, ka nē. Tāpēc tās arī svarīga daļa no bloga- jo bloga veidošanai un attīstībai ir svarīgi tas, ka tajā tiek publicēti raksti, kas viens no otra atšķiras. Jo tādā veidā arī tas redzes loks paplašinās. Continue reading “Ikdienā svarīgas tēmas, par kurām ir jāraksta” »