Clicky

Blogos par ikdienā svarīgiem jautājumiem

Mēs esam pieraduši pie tā, ka cilvēki savos blogos publicē rakstus par visdažādākajām tēmām. Citam patīk rakstīt par to, ko viņš šodien ir darījis, bet vēl daži pievēršas nopietnākām lietām un cenšas apskatīt atsevišķas tēmas, runājot par tām riņķī un apkārt.

Uzskatu, ka blogs kā tāds ir domāts tam, lai pateiktu to, kas dotajā brīdī ir svarīgs un vienkārši, lai izklāstītu to, kas sakrājies uz sirds. Ja kādam konkrētais raksts liksies pilnīgi bezjēdzīgs un lieks, tad citam tas var uzlabot visu dienu un sniegt iedvesmu turpināt darīt iesākto. Continue reading “Blogos par ikdienā svarīgiem jautājumiem” »

Grūtniecības laiks ir pilns ar dažādām ikdienišķām grūtībām

Ik vienas sievietes dzīvē agrāk vai vēlāk pienāks brīdis, kad viņai nāksies saskarties ar grūtniecību un visiem skaistajiem un ne tik skaistajiem mirkļiem, kas ar to saistās. Protams, ka visā visumā grūtniecība patiešām ir skaistākais laiks sievietes dzīvē, sajūtas, kas tiek piedzīvotas bērniņā iznēsāšanas laikā ir neaprakstāmas un domāju, ka neviena sieviete šo pieredzi negribētu atdot vai samainīt.

Tomēr, lai arī cik skaists nebūtu šis laiks, tas nenozīmē, ka visas pārējās ikdienas grūtības kaut kur pazūd, tās vēl aiz vien ir tur pat, kur bijušas, un ar tām jātiek galā tik un tā. Par to tad arī šajā rakstā. Continue reading “Grūtniecības laiks ir pilns ar dažādām ikdienišķām grūtībām” »

Dažreiz arī blogos jāpievēršas skumjam tēmām

Pēdējā laika traģiskie notikumi ar dažādiem teroraktiem un dabas katastrofām ir likuši aizdomāties par to, ka šajā dzīvē pilnīgi nekas nav mūžīgs un pastāvīgs, īpaši jau miers un saticība. Skumjākais šajā visā man vienmēr licies tas, ka cilvēki neaizdomājas par apkārtējo dzīvību vērtību.

Katrs cīnās par savu taisnību, kas patiesībā ir pilnīgi muļķīga, jo reiz šo pasauli pametīsim mēs visi un tad tai taisnībai, par ko tik ļoti cīnījāties nebūs bijusi nekāda jēga. Mēs visi aiziesim no šīs pasaules tieši tādi paši, kādi atnācām, kapā līdzi nepaņemsi ne naudu, ne visu taisnību, par kuru pacēli roku pret citu, tikai savu auksto miesu. Continue reading “Dažreiz arī blogos jāpievēršas skumjam tēmām” »

Tas, kas padarīs darbavietu mājīgāku un radīs iedvesmu

Ikdienā daudz laika pavadot pie datora, esmu ievērojis to, ka nereti mani kaitina dažādas apkārt notiekošās lietas un citi apstākļi, ārpus ierastajiem. Piemēram, viena no kaitinošākajām lietam, kas pasaulē vispār var būt, ir pulksteņa tikšķēšana.

Vienmēr, kad rakstu blogu vai nodarbojos ar jeb ko citu sava datorā, dzirdu tikai to uzmācīgo skaņu, kas skan no pulksteņa. Un patiesība jau šādas mazas, bet kaitinošas lietiņas ir ļoti daudzas, un visbiežāk mēs tās ievērojam tikai tad, kad mums nepieciešams koncentrēties un vērst visu savu uzmanību kādai konkrētai nodarbei. Tas, protams, nav slikti, jo tas vien nozīmē to, ka cilvēks cenšas, tomēr ne vienmēr tas palīdz. Continue reading “Tas, kas padarīs darbavietu mājīgāku un radīs iedvesmu” »

Runāt par sievietēm svarīgiem jautājumiem

Es uzskatu, ka svarīgi ir runāt ne tikai par to, ka interesē katram pašam, bet arī par dažādām tēmām, kas it kā atrodas jau ārpus savas komforta zonas. Pēdējā laikā ar vien populārāka kļuvusi veselības tēma, un viss kas ar to saistīts.

Veselības uzlabošana, cilvēka fiziskais stāvoklis, laba pašsajūta un tā tālāk. Esmu ievērojis, ka ļoti daudzi runā par to, ka ir svarīgi doties vizītēs pie ārsta un sekot līdzi sava organisma uzvedībai, taču visi šie viedokļi ir diez gan vispārīgi, tāpēc nolēmu, ka ir pienācis laiks uzņemties ko specifiskāku un uzrakstīt par to, kas būs īpaši svarīgi tieši sievietēm. Continue reading “Runāt par sievietēm svarīgiem jautājumiem” »

Bloga attīstīšana no visiem aspektiem

Blogu veidot nenozīmē tikai izdomāt dažādas tēmas un publicēt rakstus, kas citiem varētu likties interesanti. Patiesībā bloga veidošanu varētu nosaukt par sava veida darbu, kuru cilvēki dara tā pat, vienkārši sev par prieku. Labs veiksmīgs blogs ir tāds, kuram ir daudz apmeklētāju, un kas gan nodrošinās šo apmeklētāju skaitu, ja ne paša bloga saturs un arī noformējums. Vismaz tā domā lielākā daļa cilvēku.

Tas ir tas primitīvais, virspusējais uzskats par blogiem. Cilvēki, kuri ne reizi nav saskārušies ar jebkāda mājas lapas uzturēšanu saskata tikai to, kas ir acīm redzams – tekstus, kas publicēti, bildītes, kas pievienotas un dažādus fontus.

Taču šoreiz es vēlējos parunāt par to, ko tad īstenībā nozīmē blogu veidošana. Uzsvērt visu to, ko apkārtējie parasti neievēro, jo savā ziņā tas pat ir svarīgāk par visu bloga un jebkuras citas mājas lapas saturu, jo galu galā- tas taču ir visa pamats. Bez tā lapa nemaz neeksistētu. Continue reading “Bloga attīstīšana no visiem aspektiem” »

Ikdienā svarīgas tēmas, par kurām ir jāraksta

Lai cilvēks attīstītos un viņam būtu plašs redzējums uz dažādām lietām, cilvēkam pašam savs redzējums ir jāpaplašina. Jāinteresējas par dažādām lietām, kas iespējams neietilpst viņa ikdienā. Taču ir svarīgi, ka cilvēka redzesloks sniedzas daudz tālāk par savu degunu. Lai viņš būtu spējīgs iesaistīties pilnīgi jebkādā sarunā jebkurā situācijā. Un ne jau vienkārši, lai runātu, bet arī, lai šīs tēmas izprastu un spētu par savām domām pastāvēt.

Par tādām tēmām nepieciešams ne tikai runāt, bet arī rakstīt, lai būtu iespēja dalīties savās domās un uzskatos ar daudz lielāku skaitu cilvēku, tādā veidā arī mudinot viņus domāt un spriedelēt. Veicināt viņu darbību un ietekmēt sabiedrību, vedinot visu uz pozitīvo pusi. Uz attīstību.

Šīs tēmas ir svarīgas, lai gan iespējams dažreiz šķiet, ka nē. Tāpēc tās arī svarīga daļa no bloga- jo bloga veidošanai un attīstībai ir svarīgi tas, ka tajā tiek publicēti raksti, kas viens no otra atšķiras. Jo tādā veidā arī tas redzes loks paplašinās. Continue reading “Ikdienā svarīgas tēmas, par kurām ir jāraksta” »

Svarīgie valsts līgumi palīdz attīstīt blogu

workstationVeidojot blogu, cilvēku mērķis parasti ir rosināt pārējos domāt un interesēties par viņiem aktuālām lietām, tēmām un nodarbēm. Varbūt dažreiz citiem nav pat par tām jādomā, vienkārši cilvēks vēlas dalīties savās domās un uzskatos ar citiem, un ar to pietiek.

Paplašināt apkārtējo redzes loku un iepazīstināt ar iespējams viņiem ne tik aktuāliem jautājumiem. Visa informācija, kas tiek iekļauta blogā ir svarīga tā veidotājam. Kas, protams, ir tikai loģiski, jo savādāk taču nekas tāds blogā neatrastos, vai ne? Un tieši par to es šodien vēlos parunāt. Ne jau par kādu konkrētu tēmu, kuru noteikti vajadzētu iekļaut bloga saturā vai kā tamlīdzīgi. Vienkārši par to, kā labāk veidot blogu un kas vis labāk palīdz to attīstīt? Continue reading “Svarīgie valsts līgumi palīdz attīstīt blogu” »

Sasniegt vairāk ar pašu paveikto darbu

Pirms kāda laika es runāju par to, ar kādiem šķēršļiem mums var nākties saskarties, kad mēs cenšamies realizēt dažādus interesantus projektus. Un nav pilnīgi nekādu šaubu par to, ka ir svarīgi saprast, kā šīm lietām tikt pāri, lai varētu sasniegt arvien labākus rezultātus. It īpaši liela nozīme tam ir tad, kad mēs veicam darbu, kas kaut kādā ziņā ir saistīts ar mūsdienu tehnoloģijām.

Vēl jo vairāk, ja mēs aktīvi darbojas mediju vidē. Jo tieši šeit mūs tiešā veidā var ietekmēt ne tikai tehniskie jautājumi, bet arī lietas, kas ir saistītas ar likumdošanu. Un tas viss kopumā mums liek būt patiešām uzmanīgiem. Tajā pašā laikā nākas atzīt arī to, ka tas viss mūs zināmā mērā ietekmē.

Un tieši tāpēc ir svarīgi, ka mēs paši esam gatavi cīnīties par to, ka arī interneta lietošanas iespējas arvien tiek uzlabotas. Galu galā, tieši šis informācijas izplatīšanas veids ir kļuvis par galveno pasaulē. Par to nu es nešaubos.

Tomēr par spīti tam visas, daudzi jautājumi arvien nav sakārtoti. Un te nu man nācās atgriezties pie ideju smelšanās no tā, ko ir spējuši paveikt tādi cilvēki kā Oļegs Solodovs. Saprotams, ka viņš savu darbu veic tieši televīzijā. Tomēr mēs ļoti daudz varam mācīties no tā, kā dažādus darbus veikt, lai galu galā tiktu nodrošināta visas nozares attīstības.

Un par to visu mēs paši varam uzzināt vairāk Oļega Solodova mājas lapā, kur tiek runāts par dažādiem jautājumiem, kas ir saistīti ar viņa darbu un laika gaitā paveikto. Tādu uzsvaru uz to visu lieku tāpēc, ka šeit runa tik tiešām iet par to, ko laika gaitā ir spējīgs paveikt viens cilvēks.

Protams, ir ļoti svarīgi, ka mēs ap sevi pulcinām tādus cilvēkus, kas spēj domāt līdzīgi un arī ir gatavi smagi strādāt. Continue reading “Sasniegt vairāk ar pašu paveikto darbu” »

Jauni tehniskie risinājumi: Lielisks hostings

Saprotams, ka vislielāko uzmanību es vienmēr esmu pievērsis tam, kā cilvēki izvēlas veidot savus blogus un mājas lapas. Un nav nekādu šaubu par to, ka pirmā lieta, ko mēs varam redzēt ir viss, kas ir saistīts ar satura veidošanu. Galu galā, tieši šīs lietas mēs uzreiz ieraugām, pēc jebkuras interneta vietnes atvēršanas.

Un tomēr, kā jau esmu vairākas reizes teicis arī iepriekš, tam visam pamatā ir vēl vairākas svarīgas lietas. Šeit nu uzreiz uzmanību vajadzētu pievērst tieši tehniskajiem jautājumiem. Jo šo faktoru sakārtošana ir tā, kas ļauj nodrošināt lapas darbību bez liekām problēmām. Un tas jau vien liek saprast to, cik svarīgi ir iegūt zināšanas par to, kā savā labā izmantot visas tehnoloģiju sniegtās iespējas.

Kā jau zināt, es par šiem jautājumiem esmu runājis vairākas reizes. Un tomēr, man arvien nākas saprast to, ka tehnoloģijas iet uz priekšu ļoti strauji. Līdz ar to ari mainās dažādu pakalpojumu sniedzēju piedāvājums.

Šajā gadījumā to vēlos attiecināt uz hostinga pakalpojumiem. Jā, es zinu, ka tie ir pieminēti jau pāris reizes. Tomēr šoreiz tik tiešām vēlos minēt kaut ko unikālu. Un jādomā, ka šeit vērts būtu ieklausīties tieši blogu un nelielu mājas lapu veidotājiem. Saprotams, ka tas ir ātrs un drošs hostings. Pretējā gadījumā es par to nemaz nerunātu. Šeit tas īpašais ir vienots tarifs hostingam, kas arvien tiek sniegts izcilā kvalitātē. Continue reading “Jauni tehniskie risinājumi: Lielisks hostings” »