<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?><rss version="2.0" xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom">
 <channel>
 <generator></generator>
 <atom:link href="https://lubartow24.pl/rss_ogloszenia.php" rel="self" type="application/rss+xml" />
 <lastBuildDate>Sat, 13 Jun 2026 19:30:42 +0200</lastBuildDate>
  <title>Ogłoszenia Lubartów</title>
  <link>https://lubartow24.pl</link>
  <description><![CDATA[Ogłoszenia Lubartów]]></description>
  <language>pl</language>
  <copyright>Lubartow24.pl 2026</copyright>
  <managingEditor>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</managingEditor>
  <ttl>10</ttl>
	<item>
	<title>Stół do jadalni</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351132_stol-do-jadalni.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351132_stol-do-jadalni.html</guid>
	<pubDate>Sat, 13 Jun 2026 17:56:59 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351132_1_0.jpg" />
	Stół do jadalni, kuchni stan bardzo dobry. Odbiór osobisty ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Działka budowlana 0,1441 ha Nowotwór</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351131_dzialka-budowlana-0-1441-ha-nowotwor.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351131_dzialka-budowlana-0-1441-ha-nowotwor.html</guid>
	<pubDate>Sat, 13 Jun 2026 17:49:23 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351131_1_0.jpg" />
	Do sprzedania dzialka budowlana o pow.0,1441 ha w Nowotworze media w drodze nowe budownictwo w sąsiedztwie. Bardzo dobra lokalizacja W pobliżu szkoła, sklepy, kościół ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Meble młodzieżowe</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351130_meble-mlodziezowe.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351130_meble-mlodziezowe.html</guid>
	<pubDate>Sat, 13 Jun 2026 17:44:51 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351130_1_0.jpg" />
	Meble młodzieżowe, stan bardzo dobry jak na zdjęciach, szafa narożna, łóżko z szufladą, biurko, półka, dwie szafki, 2 km od Lubartowa odbiór osobisty. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351129_sprzedam.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351129_sprzedam.html</guid>
	<pubDate>Sat, 13 Jun 2026 17:18:32 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351129_1_0.jpg" />
	Sprzedam biały żakiecik,może być na sukienkę komunijną,stan bardzo dobry,rozmiar 164.Kontakt tylko telefoniczny. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam peugeot 308</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351128_sprzedam-peugeot-308.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351128_sprzedam-peugeot-308.html</guid>
	<pubDate>Sat, 13 Jun 2026 11:44:16 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351128_1_0.jpg" />
	Sprzedam Peugeot 308 SW ( 2015 ) z niezawodnym silnikiem 1.6 HDI. 

Zadbany, oszczędny, gotowy do jazdy. Prowadzi się bardzo dobrze. Nowe opony letnie. 

Stan techniczny i wizualny oceniam na bardzo dobry. Auto użytkowane prywatnie, bezwypadkowe. Super sprawdzi się zarówno w mieście,... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzeda piec SAS</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351126_sprzeda-piec-sas.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351126_sprzeda-piec-sas.html</guid>
	<pubDate>Fri, 12 Jun 2026 22:53:03 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351126_1_0.jpg" />
	Witam  sprzedam  piec SAS z demontażu do końca  sprawny
Więcej informacji  udzielę telefonicznie ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Opel  Insignia 2.0 Turbo</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351125_opel-insignia-2-0-turbo.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351125_opel-insignia-2-0-turbo.html</guid>
	<pubDate>Fri, 12 Jun 2026 22:44:26 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351125_1_0.jpg" />
	Witam sprzedam Opla Insignię 2.0 turbo 
Auto z uszkodzonym silnikiem
Więcej informacji udzielę telefonicznie ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam wąż do gazu 3m</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351124_sprzedam-waz-do-gazu-3m.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351124_sprzedam-waz-do-gazu-3m.html</guid>
	<pubDate>Fri, 12 Jun 2026 16:04:36 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351124_1_0.jpg" />
	Nowy wąż gazowy propan-butan o długości 3 metrów. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zakończeniem długim prostym. Idealny do podłączenia butli gazowej do kuchenki wolnostojącej.
Kupiony w Media Expert w grudniu 2025r. nigdy nie używany.
Lubartów ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Działka przemysłowa Chlewiska</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351123_dzialka-przemyslowa-chlewiska.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351123_dzialka-przemyslowa-chlewiska.html</guid>
	<pubDate>Fri, 12 Jun 2026 12:09:32 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351123_1_0.jpg" />
	Sprzedam działkę nr 1125 o powierzchni 3831 m? Chlewiska za firmą Polcomm.
Cena do negocjacji. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Lokale i przestrzeń usługowa do wynajęcia</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351122_lokale-i-przestrzen-uslugowa-do-wynajecia.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351122_lokale-i-przestrzen-uslugowa-do-wynajecia.html</guid>
	<pubDate>Fri, 12 Jun 2026 12:17:46 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351122_1_0.jpg" />
	Posiadamy Lokale i przestrzeń usługową do wynajęcia. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam.</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351121_sprzedam.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351121_sprzedam.html</guid>
	<pubDate>Fri, 12 Jun 2026 01:30:32 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351121_1_0.jpg" />
	Sprzedam w?z taki jak na zdjęciach. Nie zgnity. Świetny na ozdobę ogrodu lub do przerobienia na kwietnik. Polecam. Ma charakter. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Fotel obrotowy używany</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351120_fotel-obrotowy-uzywany.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351120_fotel-obrotowy-uzywany.html</guid>
	<pubDate>Fri, 12 Jun 2026 01:30:39 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351120_1_0.jpg" />
	Używany, obrotowy fotel biurowy w kolorze niebieskim. Ma regulowaną wysokość. Oparcie nieco się rusza podczas opierania się. Cena 50 zł. Tylko odbiór osobisty. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam komplet mebli młodzieżowych</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351119_sprzedam-komplet-mebli-mlodziezowych.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351119_sprzedam-komplet-mebli-mlodziezowych.html</guid>
	<pubDate>Thu, 11 Jun 2026 20:56:05 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351119_1_0.jpg" />
	Sprzedam komplet mebli dla szkolniaka.W komplecie szafa narożna,szafka na książki,biurko z nadstawką,komoda i łóżko.Meble w stanie bardzo dobrym,ślady użytkowania.W cenie możliwy transport. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>MTB LAZARO koła 26 rama 19 cali</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351118_mtb-lazaro-kola-26-rama-19-cali.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351118_mtb-lazaro-kola-26-rama-19-cali.html</guid>
	<pubDate>Thu, 11 Jun 2026 13:39:54 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351118_1_0.jpg" />
	Sprzedam rower górski MTB LAZARO koła 26 rama 19 cali licznik, lemondka, nowa przerzutka ALTUS Shimano 
Do kupienia linka przedniej i tylnej przerzutki + łańcuch.
Lubartów ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam ziemie piach kruszywo usługi wywrotką</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351117_sprzedam-ziemie-piach-kruszywo-uslugi-wywrotka.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351117_sprzedam-ziemie-piach-kruszywo-uslugi-wywrotka.html</guid>
	<pubDate>Thu, 11 Jun 2026 11:11:12 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ 
	Witam! Sprzedam ziemie pod trawnik, ogród ziemie na wyrownanie terenu, piach zasypkowy, piach siany, płukany. 
Grys 2/8 pod kostke, grys 8/16
Beton połsuchy
Kruszywo 0/31 30/60 ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Dam pracę / zlecenie - MAGAZYNIER SKLEP INTERNETOW</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351116_dam-prace-zlecenie-magazynier-sklep-internetow.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351116_dam-prace-zlecenie-magazynier-sklep-internetow.html</guid>
	<pubDate>Thu, 11 Jun 2026 11:04:46 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ 
	Magazynier - sklep internetowy

Poszukujemy osoby do pracy w magazynie sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:

przygotowanie produktów do wysyłki
pakowanie przesyłek
prace porządkowe w magazynie
praca fizyczna
Wymagania:

chęć do pracy
dokładność i sumienność
dobra... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Hulajnoga XIAOMI MI Essential</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351114_hulajnoga-xiaomi-mi-essential.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351114_hulajnoga-xiaomi-mi-essential.html</guid>
	<pubDate>Thu, 11 Jun 2026 02:06:12 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351114_1_0.jpg" />
	Sprzedam Hulajnogę elektryczną. Moc silnika 250 W. Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 20 km. Maksymalna prędkość 20 km/h. Pojemność akumulatora 5,2 Ah. Napięcie akumulatora 37 V. Wyposażenie: światła tył i przód, tempomat, wyświetlacz. Hulajnoga Kupiona w 2024 roku.... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Hulajnoga XIAOMI MI Essential</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351113_hulajnoga-xiaomi-mi-essential.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351113_hulajnoga-xiaomi-mi-essential.html</guid>
	<pubDate>Thu, 11 Jun 2026 02:06:03 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351113_1_0.jpg" />
	Sprzedam Hulajnogę elektryczną. Moc silnika 250 W. Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 20 km. Maksymalna prędkość 20 km/h. Pojemność akumulatora 5,2 Ah. Napięcie akumulatora 37 V. Wyposażenie: światła tył i przód, tempomat, wyświetlacz. Hulajnoga Kupiona w 2024 roku.... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam rower dla dziewczynki</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351112_sprzedam-rower-dla-dziewczynki.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351112_sprzedam-rower-dla-dziewczynki.html</guid>
	<pubDate>Wed, 10 Jun 2026 19:30:57 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351112_1_0.jpg" />
	Sprzedam rower jeżdzony jeden sezon stan uważam za bardzo dobry.Więcej informacji na tel. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Stół do jadalni</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351111_stol-do-jadalni.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351111_stol-do-jadalni.html</guid>
	<pubDate>Wed, 10 Jun 2026 10:07:44 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351111_1_0.jpg" />
	Stół do jadalni,  kuchni  stan bardzo dobry ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Ram ddr4 16gb Goodram IRDM PRO DDR4 16GB 2x8GB4000</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351110_ram-ddr4-16gb-goodram-irdm-pro-ddr4-16gb-2x8gb4000.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351110_ram-ddr4-16gb-goodram-irdm-pro-ddr4-16gb-2x8gb4000.html</guid>
	<pubDate>Wed, 10 Jun 2026 10:07:40 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351110_1_0.jpg" />
	Goodram IRDM PRO DDR4 16GB 2x8GB 4000 CL19 stan idealny chodziły bez problemu z intelem 10900k bardzo szybkie kości ramu duzo daje w aplikacjach i grach ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Działka budowlana</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351109_dzialka-budowlana.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351109_dzialka-budowlana.html</guid>
	<pubDate>Wed, 10 Jun 2026 10:07:48 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351109_1_0.jpg" />
	Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Niedżwiada-Kolonia. Działka 0,18ha, nieuzbrojona, położona obok nowej zabudowy, droga dojazdowa asfaltowa. Więcej informacji udzielę telefonicznie ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam działkę budowlaną</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351108_sprzedam-dzialke-budowlana.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351108_sprzedam-dzialke-budowlana.html</guid>
	<pubDate>Wed, 10 Jun 2026 09:36:44 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351108_1_0.jpg" />
	Sprzedam działkę budowlaną nieuzbrojoną o pow, 0,24 ha lokalizacja Pałecznica 5 km od Lubartowa.  Działka położona w pobliżu osiedla nowo powstających domów. więcej informacji udzielę telefonicznie. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Wiejskie jajka możliwy dowóz do klienta</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351106_wiejskie-jajka-mozliwy-dowoz-do-klienta.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351106_wiejskie-jajka-mozliwy-dowoz-do-klienta.html</guid>
	<pubDate>Wed, 10 Jun 2026 08:07:11 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ 
	Sprzedam wiejskie jajka bardzo smaczne od kur z wolnego wybiegu. Karmione zbożem i ziemniakami bez sztucznych dodatków do pasz.10 szt. -13 zł Możliwość dowiezienia do klienta. Zapraszam do składania zamówień pod numerem telefonu 603155541. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Ubranka dla maluchów</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351105_ubranka-dla-maluchow.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351105_ubranka-dla-maluchow.html</guid>
	<pubDate>Tue, 09 Jun 2026 21:07:47 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ 
	Oddam 2 worki ubranek dziecięcych,body, bluzeczki, spodenki,kurtki, rożki i trochę pampersów roz..2, ubranka dla dzieci w wieku 0-1 msc do ok. 10 msc ,dla chłopca i dziewczynki. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Brukarz</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351104_brukarz.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351104_brukarz.html</guid>
	<pubDate>Tue, 09 Jun 2026 18:59:53 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ 
	Zatrudnię brukarza z doświadczeniem lub do przyuczenia. Wymagane prawo jazdy kat. B ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Chodzik</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351097_chodzik.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351097_chodzik.html</guid>
	<pubDate>Mon, 08 Jun 2026 17:32:30 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351097_1_0.jpg" />
	Używany chodzik w stanie dobrym. Odbiór własny na terenie lubartowa ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Stancja 30- m2 do wynajecia.</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351096_stancja-30-m2-do-wynajecia.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351096_stancja-30-m2-do-wynajecia.html</guid>
	<pubDate>Tue, 09 Jun 2026 08:38:40 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351096_1_0.jpg" />
	Wynajmę stancję w spokojnej lokalizacji, 10 km od Lubartowa. Do dyspozycji Najemcy pokój, aneks kuchenny, łazienka, ganek, podwórko, miejsce parkingowe. Pełne wyposażenie.
Dobry dojazd, w pobliżu kilka sklepów (nawet sieciówki), Szkoła, Przedszkole, Ośrodek Zdrowia, Paczkomaty, Urzędy. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>SPRZEDAM peugeot 307 sw 1.6 hdi 115kw</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351093_sprzedam-peugeot-307-sw-1-6-hdi-115kw.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351093_sprzedam-peugeot-307-sw-1-6-hdi-115kw.html</guid>
	<pubDate>Sun, 07 Jun 2026 20:30:53 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351093_1_0.jpg" />
	Sprzedam peugeot 307 sw 1.6 hdi 115kw 2006 r. wyposażenie : el. lusterka - przód, sprawna klima, panoramiczny dach z elektryczną roletą, przebieg 359 000, olej i filtry wymieniany 02.2026, rozrząd wymieniany przy 305 000 w 2023r. przeglad wazny do 06.10.2026, ubezpieczenie 25.06.2026. Auto... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>wiertarka stołowa WS-15</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351090_wiertarka-stolowa-ws-15.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351090_wiertarka-stolowa-ws-15.html</guid>
	<pubDate>Sun, 07 Jun 2026 16:47:12 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351090_1_0.jpg" />
	sprzedam wiertarke stołową WS-15 w pełni sprawną ,orginalną,wiele lat nie używaną ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam stół rozkładany</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351089_sprzedam-stol-rozkladany.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351089_sprzedam-stol-rozkladany.html</guid>
	<pubDate>Sun, 07 Jun 2026 16:47:13 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351089_1_0.jpg" />
	Sprzedam stół rozkładany drewniane nogi, blat pokryty fornirem . Stół w używany w bardzo dobrym stanie ,
wym. dł.160/200,  szer. 80 cm.
Cena do negocjacji. Więcej informacji udzielę telefonicznie. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam opony letnie.</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351088_sprzedam-opony-letnie.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351088_sprzedam-opony-letnie.html</guid>
	<pubDate>Sun, 07 Jun 2026 16:47:09 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351088_1_0.jpg" />
	Sprzedam opony letnie Continental Premium Contact 6 215/55 R 18 H . Opony przejechały ok 20 tys. km. 
Wyprodukowane w 20 roku 40 tydz.  Cena do negocjacji. Więcej informacji udzielę przez telefon. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Oddam kolekcję szklanek, kufli . zywiec,warka, per</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351087_oddam-kolekcje-szklanek-kufli-zywiec-warka-per.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351087_oddam-kolekcje-szklanek-kufli-zywiec-warka-per.html</guid>
	<pubDate>Sat, 13 Jun 2026 17:22:42 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ 
	tak jak w tytule, otwieracze, smycze, szklanki, kieliszki, kufle ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sandały Diverse Dakar</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351086_sandaly-diverse-dakar.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351086_sandaly-diverse-dakar.html</guid>
	<pubDate>Sat, 06 Jun 2026 18:19:53 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351086_1_0.jpg" />
	Sandały Diverse Dakar w kolorze czarnym założone raz okazały się źle dopasowane. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Maszyna do szycia</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351085_maszyna-do-szycia.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351085_maszyna-do-szycia.html</guid>
	<pubDate>Sat, 06 Jun 2026 18:19:51 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351085_1_0.jpg" />
	Sprzedam stara maszynę do szycia najprawdopodobniej firmy Łucznik na nogach Singera. Napis wytarty po latach używania stąd niewiadomo jakiego producenta jest maszyna. Odbiór najlepiej osobisty. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Kosiarka spalinowa NAC</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351084_kosiarka-spalinowa-nac.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351084_kosiarka-spalinowa-nac.html</guid>
	<pubDate>Sat, 06 Jun 2026 18:19:49 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351084_1_0.jpg" />
	Sprzedam kosiarkę jak w tytule używana 4 sezony czyli 2 lata. Sprawna w 100%. Zdjęcie zapożyczone z internetu jak wygląda kosiarka. Więcej info zapraszam na priv. Najlepiej odbiór osobisty. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>SPRZEDAM  DZIAŁKĘ</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351080_sprzedam-dzialke.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351080_sprzedam-dzialke.html</guid>
	<pubDate>Sat, 06 Jun 2026 15:32:59 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351080_1_0.jpg" />
	Sprzedam działkę rolno-budowlaną o pow.0,80ha i numerze 983 w Brzeziny gmina Lubartów woj.Lublin.Działka budowlana do której doprowadzony jest prąd i woda to 0,36ha pozostałe 0,44ha to część rolna. Szerokość 36m natomiast długość całości  ponad 250m. Osoby zainteresowane... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Doniczki ozdobne na kaktusy</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351078_doniczki-ozdobne-na-kaktusy.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351078_doniczki-ozdobne-na-kaktusy.html</guid>
	<pubDate>Sat, 06 Jun 2026 08:34:58 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351078_1_0.jpg" />
	Sprzedam  różnorodne małe doniczki na kaktusy.
Cena za wszystkie ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Jenny Fairy Sneakersy i Botki</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351077_jenny-fairy-sneakersy-i-botki.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351077_jenny-fairy-sneakersy-i-botki.html</guid>
	<pubDate>Sat, 06 Jun 2026 07:51:47 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351077_1_0.jpg" />
	Jenny Fairy Sneakersy rozmiar 38 i Botki LASOCKI rozmiar 37 Buty są praktycznie nowe, noszone sporadycznie lub wcale. Brak widocznych śladów użytkowania.
Cena za parę 90zł do uzg. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Trzewiki z ćwiekami 37</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351076_trzewiki-z-cwiekami-37.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351076_trzewiki-z-cwiekami-37.html</guid>
	<pubDate>Sat, 06 Jun 2026 07:12:13 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351076_1_0.jpg" />
	Na sprzedaż trzewiki z ćwiekami rozmiar 37Buty są praktycznie noszone sporadycznie lub wcale. Brak widocznych śladów użytkowania.
 Odbiór osobisty Lubartów ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>LiFePO4  12,8V 100Ah 1280Wh</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351073_lifepo4-12-8v-100ah-1280wh.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351073_lifepo4-12-8v-100ah-1280wh.html</guid>
	<pubDate>Fri, 05 Jun 2026 17:56:30 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351073_1_0.jpg" />
	LiFePO4 
Nowy akumulator, zakupiony do rozbudowy magazynu energii, jednak zmieniła się koncepcja instalacji i nie jest już potrzebny. Polecam !
Nominalne napięcie: 12,8 V
Nominalna pojemność: 100Ah
Nominalna pojemność: 1280Wh
Napięcie pracy: 10,8-14,6 V
Napięcie ładowania: 14,6... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Szklanki , kufle, firmowe oddam za ptasie mleczko</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351072_szklanki-kufle-firmowe-oddam-za-ptasie-mleczko.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351072_szklanki-kufle-firmowe-oddam-za-ptasie-mleczko.html</guid>
	<pubDate>Thu, 11 Jun 2026 15:10:37 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ 
	Oddam starą kolekcję szklanek, kufli . Sporo tego ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Nowe spodnie robocze Seven Kings +</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351071_nowe-spodnie-robocze-seven-kings.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351071_nowe-spodnie-robocze-seven-kings.html</guid>
	<pubDate>Fri, 05 Jun 2026 15:06:15 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351071_1_0.jpg" />
	Sprzedam nowe spodnie robocze Steven Kings dodatkowe kieszenie odpinane + kieszeń narzędziowa + czapka.Polecam ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Czapka minelab</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351065_czapka-minelab.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351065_czapka-minelab.html</guid>
	<pubDate>Fri, 05 Jun 2026 08:04:23 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351065_1_0.jpg" />
	Na sprzedaż nowa czapka z logo Minelab  idealna dla entuzjastów poszukiwań z wykrywaczem metali. Czapka typu kaszkietówka,  z wyraźnym, estetycznym napisem Minelab. Doskonała na wyprawy, do codziennego użytku lub jako kolekcjonerski gadżet. Zapraszam do kontaktu ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam telewizor Sony 29&#039; 100H</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351064_sprzedam-telewizor-sony-29-100h.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351064_sprzedam-telewizor-sony-29-100h.html</guid>
	<pubDate>Thu, 11 Jun 2026 08:12:47 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351064_1_0.jpg" />
	Sprzedam telewizor Sony 29&#039; że stolikiem dedykowanym. Stan bardzo dobry z plombą gwarancyjną. Odbiór osobisty. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Mieszkanie do wynajęcia w Lubartowie</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351061_mieszkanie-do-wynajecia-w-lubartowie.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351061_mieszkanie-do-wynajecia-w-lubartowie.html</guid>
	<pubDate>Fri, 12 Jun 2026 05:00:07 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ 
	Opis mieszkania:
- lokalizacja: Lubartów, osiedle przy ulicy Popiełuszki
- 3 piętro
- 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta (55 m2) + balkon
- umeblowane, w kuchni urządzenia w zabudowie
Czynsz: 2 200 zł + kaucja w wysokości 2 000 zł
Wynajem długoterminowy. Zapraszam do... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Laptop Samsung</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351053_laptop-samsung.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351053_laptop-samsung.html</guid>
	<pubDate>Thu, 04 Jun 2026 08:53:26 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351053_1_0.jpg" />
	Sprzedam Laptopa Samsung 
laptop w bardzo dobrym stanie 
Windows 10 lub Linux mint  aktualizacja 2029r.
zainstalowane programy do filmów muzyki nagrywania edycji.
Procesor i3 2.4Ghz
Ram 8GB 
Nowy Dysk SSD 128GB Lexar NS 100 2.5 6Gb/s 
Karta graficzna Intel HD Graphics 4000
DVD-RW... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Do sprzedania</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351052_do-sprzedania.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351052_do-sprzedania.html</guid>
	<pubDate>Thu, 04 Jun 2026 08:30:09 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351052_1_0.jpg" />
	Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Wola Sernicka, działka nr 1662/1 o łącznej powierzchni 44 arów (0,44 ha). 

Na terenie nieruchomości znajduje się: 
? dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, podpiwniczony
? budynki gospodarcze, 
? wydzielona i... ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Pokój dla jednej lub dwóch osób. Umeblowany,</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351046_pokoj-dla-jednej-lub-dwoch-osob-umeblowany.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351046_pokoj-dla-jednej-lub-dwoch-osob-umeblowany.html</guid>
	<pubDate>Wed, 10 Jun 2026 05:20:07 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ 
	Do wynajęcia pokój dla jednej lub dwóch osób. 
Umeblowany, wspólną kuchnia i łazienka. 
Dom jednorodzinny pierwsze piętro z osobnym wejściem. Ulica lipowa. Dostępne od 8 czerwca. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
	<item>
	<title>Sprzedam Ursusa C360 3P</title>
	<link>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351045_sprzedam-ursusa-c360-3p.html</link>
	<guid>https://lubartow24.pl/ogloszenia/oferta_351045_sprzedam-ursusa-c360-3p.html</guid>
	<pubDate>Tue, 09 Jun 2026 10:03:55 +0200</pubDate>
	<description><![CDATA[ <img src="https://lubartow24.pl/ogloszenia_photo/obrazek_351045_1_0.jpg" />
	Sprzedam ciągnik Ursusa C360 3P z 1985 r.Zarejestrowany i ubezpieczony.Wiecej informacji pod nr telefonu. ]]></description>
	<category>Ogłoszenia</category>
	<author>redakcja@lubartow24.pl (Lubartow24.pl)</author>
	</item>
	
</channel>
</rss>