Important news
پربازدید ها
در حال دریافت زنده جدیدترین اخبار ...

با کلیک بر روی بخش های زیر هرکدام که مایلید انتخاب کنید و یا از حالت انتخاب خارج سازید
سیاسی اقتصادی ورزشی علمی فناوری اجتماعی استانی بین‌الملل فرهنگی‌هنری چند رسانه‌ای وبگردی گوناگون
سیاسی
ابطحی در مخالفت با وزیر پیشنهادی نفت:
«خبرگزاری فارس» نماینده مردم خمینی‌شهر با بیان اینکه وقتی مدیریت خصوصی با مدیریت دولتی در یکجا شریک شد، «ظن فساد» می‌آورد، گفت: روشن بگویید خودتان، معاونانتان و رئیس دفترتان در باشگاه خصوصی اندیشه‌ورزان نفت و نیروی ایرانیان چه می‌کنید.
سیاسی
در جلسه علنی مجلس صورت گرفت
«خبرگزاری فارس» نماینده خمینی‌شهر با اشاره به برداشت اشتباه نماینده موافق زنگنه از «باشگاه نفت»، گفت: منظور «باشگاه نفت و نیرو» است نه باشگاه «فوتبال نفت».
استانی
فرماندار بردسکن عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» بردسکن- فرماندار بردسکن گفت: پروژه هایی که دارای ردیف اعتباری نباشند در هفته دولت کلنگ زنی نخواهند شد.
سیاسی
در جریان بررسی صلاحیت وزیر نفت صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» اظهارات یک نماینده مخالف بیژن زنگنه وزیر پیشنهادی نفت با واکنش عجیب رئیس مجلس مواجه شد.
استانی
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
«خبرگزاری مهر» سمنان - نماینده ولی فقیه در استان سمنان تقویت وحدت را مهم برشمرد و گفت: دشمنان می خواهند بین روحانیان شیعه و اهل سنت تفرقه به وجود آورند موضوعی که به واقع در این استان و کشور حقیقت ندارد.
سیاسی
خادمی در مخالفت با وزیر پیشنهادی نفت:
«خبرگزاری مهر» نماینده باغ ملک و ایذه گفت: موضوع دیگری که مطرح است بزرگنمایی میزان تولید و صادرات نفت قبل و بعد از تحریم هاست. ما افزایش تولید نداشتیم؛ بلکه برگشت به تولید را تجربه کردیم.
بین‌الملل
«تابناک» در حالی که تمامی نگاه ها به رقه و ادلب در سوریه خیره شده است؛ به نظر می رسد رقابت جدی تری میان ارتش سوریه، نیروهای دموکراتیک کرد و معارضان مورد حمایت آمریکا در حال جریان است. یک تهاجم محدود توسط نیروهای دموکراتیک کرد مورد حمایت آمریکا در شم...
ورزشی
هفته دوم لیگ جزیره
«خبرگزاری فارس» منچستریونایتد در دومین هفته لیگ جزیره توانست مقابل سوانسی به برتری پر گل دست یابد تا به روند خوب خود ادامه دهد.
بین‌الملل
«خبرآنلاین» به گزارش خبرگزاری خبرآلاین، رئیس جمهور آمریکا در صفحه توئیتری خود نوشت: روز مهمی در کمپ دیوید با ژنرال های بسیار با استعداد و رهبران نظامی مان سپری شد. تصمیمات بسیاری از جمله درباره افغانستان گرفته شد.
ورزشی
«خبرگزاری فارس» یورگن کلوپ ۱۱ مرد اصلی خود را برای دیدار خانگی مقابل کریستال پالاس مشخص کرد.
سیاسی
احمدی لاشکی در موافقت با وزیر پیشنهادی نفت:
«خبرگزاری مهر» نماینده مردم چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: زنگنه از گروهبانی به ژنرالی رسیده است و دارای ۲۶ سال سابقه وزارت است.
سیاسی
لاهوتی در موافقت با وزیر پیشنهادی نفت:
«خبرگزاری مهر» نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی نفت گفت: آقای زنگنه به هیچ وجه دلش نمی‌خواهد در باشگاه نفت سمتی داشته باشد.
سیاسی
در صحن مجلس صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» نماینده مردم خمینی شهر به نماینده لنگرود که باشگاه نفت و نیرو را با باشگاه فوتبال نفت اشتباه گرفته بود تذکر داد.
سیاسی
در نامه ای به ریاست قوه قضائیه؛
«خبرگزاری مهر» ۲۴ نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار اعلام فهرست اموال و دارایی‌های وزرای کابینه دوازدهم شدند.
اقتصادی
«تابناک» بر اساس یک مطالعه انجام‌شده، قاره اروپا توانسته است، به خوبی بر مشکلات ناشی از بحران اقتصادی دهه گذشته غلبه کند.
اقتصادی
«تابناک» مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: در حال حاضر سازمان خصوصی آمادگی پرداخت نخستین مرحله سود سهام عدالت به حساب مشمولان را دارد .
اقتصادی
«تابناک» شرکت پست و اتحادیه پست جهانی برای فعال شدن سیستم یکپارچه مالی پست به توافق رسیدند و این نرم‌افزار با عنوان IFS در حال پیاده‌سازی است و با پنج کشور به صورت آزمایشی در حال نهایی شدن است. محمدرضا کرمی مدیرکل دفتر امور پست بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگ...
گوناگون
«خبرگزاری ایسنا» بانک سرمایه موفق به دریافت تندیس بلورین ششمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران شد.
بین‌الملل
پس از افشای ترس رژیم صهیونیستی از درختان مرزی
«خبرگزاری فارس» پس از سفارش دبیرکل جنبش حزب‌الله به کاشتن درخت در مرز با فلسطین اشغالی، امروز تعدادی درخت در منطقه «الوزانی» کاشته شد.
بین‌الملل
با هدف تشکیل تریبونی ویژه برگزار شد
«خبرگزاری فارس» شماری از کُردهای سوریه خواستار تشکیل «تریبون ویژه» شدند تا خواسته‌های مردم کُرد این کشور را به گوش فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، برساند.
اجتماعی
«خبرگزاری ایسنا» معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک خواننده رپ به اتهام قتل همسر مادرش خبر داد.
سیاسی
در پاسخ به ادعای نماینده ایذه
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح مطالب خلاف واقع درباره نمایندگان در ایام بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت در مجلس، از نمایندگان خواست به گونه‌ای صحبت نکنند که به طرح این موضوعات دامن بزنند.
علمی فناوری
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه فرهنگیان:
«خبرگزاری ایسنا» مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان، گفت: جوهره تربیت اسلامی دین است و دین را باید مبنای محتوایی در دانشگاه فرهنگیان قرار دهیم.
استانی
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با انتقاد از نبود پایگاه اطفاء حریق ویژه منابع طبیعی و جنگل‌ها و همچنین نبود امکانات اولیه اطفاء حریق در حوزه صنعتی به ویژه صنعت نفت و پتروشیمی در استان، گفت: در پنج ماهه نخست سال جاری، بیش از 50 درصد آتش‌سوزی‌ها...
سیاسی
/موافق وزیر پیشنهادی نفت/
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است از وزیری صحبت کنیم که پنج سال در وزارت جهاد، ۹ سال در وزارت نیرو و ۱۲ سال در وزارت نفت حضور داشته است و ۲۶ سال تجربه وزارت را با خود همراه دارد و ۹ بار از مجلس رای اعتماد گرفت. ...
استانی
«خبرگزاری ایسنا» فرماندار آران و بیدگل گفت: برداشت غیرمجاز منابع آبی به فرونشست‌های ساختمانی و راه‌ها منجر شده که مانند زلزله‌ای خاموش است.
سیاسی
/مخالف وزیر پیشنهادی نفت/
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: رییس جمهور و رییس مجلس و رییس قوه قضاییه لطفا جلوی این مفسده و رانت دو طرفه یعنی استخدام نمایندگان مجلس در وزارت نفت را بگیرید. اگر امید به استخدام‌ها نبود آن وقت وزیران پیشنهادی بهتر صداقت موافقان و مخالفا...
چند رسانه‌ای
«الف» 28 مرداد 1357 سینما رکس آبادان، هنگام نمایش فیلم ، دچار آتش سوزی عمدی شد و 377 نفر از تماشاچیان آن پشت درهای بسته، زنده در آتش سوختند.
اجتماعی
«پارسینه» پیگیری قضایی برای دستگیری شکارچیان دو قلاده پلنگ در بهشهر با کشف لاشه یک پلنگ مادر به همراه توله اش درجنگل های شهیدآباد بهشهر، پیگیری ها برای شناسایی و دستگیری متخلفین آغاز شده است.
اقتصادی
«پارسینه» اولین گردهمایی سراسری نمایندگان شرکت بیمه “ما" در سالن مرکز همایش های بین المللی هتل ارم تهران برگزار شد .
استانی
«خبرگزاری ایسنا» مسئول بهداشت محیط معاونت بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: کباب کوبیده با قیمت پایین کیفیت لازم و ارزش غذایی مناسب را ندارد.
سیاسی
در گرامیداشت بازگشت اسرای ایرانی به کشور
«خبرگزاری ایسنا» در سالگرد بازگشت سرافرازانه آزادگان دلاور کشورمان مراسمی با هدف تجلیل و تقدیر از زحمات، مقاومت و ایثارگری‌های این عزیزان و زندانیان دوران ستم‌شاهی و عزیزانی که مدتی در دست تکفیری‌ها گرفتار بودند در وزارت امور خارجه برگزار شد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در یادداشتی به ماجرای عذرخواهی سامری از ظریف پرداخت .
استانی
«خبرگزاری ایسنا» معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: نرخ تورم استان زنجان در تیرماه امسال نسبت به ماه گذشته سه‌دهم درصد کاهش داشته است.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تشریح برنامه اجرایی وزرای پیشنهادی برای تحقق اهداف برنامه ششم تاکید کرد.
علمی فناوری
«خبرگزاری ایسنا» مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های کارشناسی مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه علمی- کاربردی از فردا یکشنبه ۲۹ مرداد آغاز و پنجم شهریورماه جاری پایان می‌پذیرد.
ورزشی
گزارش خبرنگار اعزامی مهر به چین تایپه
«خبرگزاری مهر» مراسم افتتاحیه بیست و نهمین دوره ورزش های دانشجویان در حالی از ساعاتی دیگر آغاز می شود که این مراسم تحت تاثیر تظاهرات سیاسی قرار دارد.
ورزشی
رئیس اداره ورزش و جوانان دامغان:
«خبرگزاری مهر» دامغان - رئیس اداره ورزش و جوانان دامغان گفت: مسابقات قهرمانی چوگو با شرکت ۱۰ تیم از ۹ استان کشور در دامغان آغاز و با قهرمانی تیم کرمانشاه به پایان رسید.
ورزشی
«خبرآنلاین» رئال مادرید توانست در کمتر از سه ماه، چهار عنوان قهرمانی به دست آورد.
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار سیاسی

سیاسی
پس از تنفس 1.5 ساعته
«خبرگزاری فارس» هفتمین جلسه علنی رسیدگی به صلاحیت و برنامه‌های وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم در مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل و پس از تنفس 1.5 ساعته آغاز شد.
سیاسی
گزارش فارس از چهارمین روز بررسی صلاحیت «وزرای پیشنهادی دولت»
«خبرگزاری فارس» چهارمین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم صبح امروز (شنبه) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
سیاسی
دقایقی قبل
«خبرگزاری فارس» چهارمین روز بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در حالی از دقایقی قبل در مجلس آغاز شد که 82 نفر از وکلای ملت در صحن علنی حضور ندارند.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» هفتمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی آغاز شد.
سیاسی
رضایی به مناسبت سالروز کودتای ۲۸ مرداد؛
«خبرگزاری مهر» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در فضای مجازی، گفت: آمریکا با شعار آزادیخواهی و با چهره پیروز و فاتح جنگ‌جهانی، میراث انگلیس را بلعید.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی صلاحیت شریعتمداری وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را آغاز کردند.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» طی حکمی از سوی امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان سید جاوید هاشمی به فرماندهی پایگاه شهید فکوری منصوب شد.
سیاسی
دقایقی پیش؛
«خبرگزاری مهر» ششمین جلسه برای بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم دقایقی پیش آغاز شد.

مهمترین اخبار اقتصادی

اقتصادی
بانک مرکزی اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» بالغ بر ۲۰۰ هزار فقره وام ازدواج توسط ۱۱ بانک عامل، ظرف مدت ۲۴ روز از اجرای طرح ضربتی بانک مرکزی به متقاضیان پرداخت شده است.
اقتصادی
رئیس هیئت مدیره‌ شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خبر داد‌
«خبرگزاری فارس» رئیس هیئت مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از اعزام بیش از ۱۹ هزار زائر به سرزمین وحی از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خبر داد.
اقتصادی
«همشهری آنلاین» افزایش بی‌رویه ارزش یورو در مقابل دلار بانک مرکزی اروپا را برای پیش برد اهداف اقتصادی خود دچار مشکل کرده است.
اقتصادی
سیتی بانک آمریکا؛
«خبرگزاری مهر» تحلیلگران اقتصادی سیتی بانک اعلام کردند که قیمت نفت تا ۵ سال آینده در صورت کاهش تولید نفت لیبی و نیجریه به ۷۰ دلار در هر بشکه خواهد رسید.
اقتصادی
در گفتگو با مهر مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» دست اندرکاران بازار مسکن معتقدند افزایش کارگاه های ساختمانی به معنی خروج بازار از رکود نیست و در عین حال به اذعان مسئولان،آنچه به تدریج رونق خواهد گرفت، بازار مسکن مصرفی است، نه دلالی.
اقتصادی
«خبرگزاری مهر» وبسایت ve.cbi.ir که متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج باید به آن مراجعه کنند به دلیل ترافیک بالا از دسترس خارج شد.
اقتصادی
حسن‌تاش مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» اگردولت یازدهم به تبعات وزیر شدن زنگنه بر پرونده کرسنت تعمق می کردند،اورا به این وزارتخانه بر نمی گرداندند چراکه به هرحال کسی که ذی مدخل اشتباهی بوده به سختی می تواندآن را حل وفصل کند.
اقتصادی
وزیر انرژی روسیه:
«خبرگزاری فارس» وزیر انرژی روسیه اعلام کرد: علی‌رغم تحریم‌های جدید آمریکا و محدود شدن بیشتر دست روسیه پروژه احداث خط لوله انتقال گاز به ترکیه در مارس 2018 بهره‌برداری می‌شود.

مهمترین اخبار ورزشی

ورزشی
برای حضور در رقابت های جهانی
«خبرگزاری فارس» اعضای تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی فرانسه، صبح امروز تهران را به مقصد پاریس ترک کردند.
ورزشی
آماری که کادر فنی را وارد بحث کرد؛
«خبرگزاری مهر» کادر فنی استقلال در مورد ضعف شدید مهاجمان این تیم در گلزنی و گلسازی به بحث پرداختند.
ورزشی
«خبرگزاری فارس» جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال لغو و به زمان دیگری موکول شد.
ورزشی
هفته دوم لیگ جزیره
«خبرگزاری فارس» منچستریونایتد در دومین هفته لیگ جزیره توانست مقابل سوانسی به برتری پر گل دست یابد تا به روند خوب خود ادامه دهد.
ورزشی
با درخواست صبوری از هواداران؛
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه شکست برابر سایپا درس خوبی برای بازیکنان و مربیان بود، به هواداران وعده داد که روزهای خوب در پیش است.
ورزشی
«خبرگزاری فارس» یورگن کلوپ ۱۱ مرد اصلی خود را برای دیدار خانگی مقابل کریستال پالاس مشخص کرد.
ورزشی
پس از بررسی های پزشکی؛
«خبرگزاری مهر» مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت نمی تواند این تیم را در چهار هفته آینده همراهی کند.
ورزشی
«خبرگزاری فارس» کمیته بانوان از برپایی اردوی ملی فوتسال بانوان در مرکز ملی فوتبال خبر داد.

مهمترین اخبار علمی فناوری

علمی فناوری
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه فرهنگیان:
«خبرگزاری ایسنا» مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان، گفت: جوهره تربیت اسلامی دین است و دین را باید مبنای محتوایی در دانشگاه فرهنگیان قرار دهیم.
علمی فناوری
«خبرگزاری ایسنا» شرکت‌های خودروسازی "فیات" و "ب.ام.و" برنامه دارند تا فناوری خودروهای خودران را تا سال 2021 در محصولات خود استفاده نموده و بتوانند تاکسی‌های خودران بسازند.
علمی فناوری
«خبرگزاری ایسنا» یک ماهواره هواشناسی ژاپنی سال گذشته فیلمی از نحوه وقوع خورشیدگرفتگی در فضا گرفته بود که به مناسبت خورشیدگرفتگی آتی در آمریکا منتشر شد.
علمی فناوری
در پی تحقیقات محققان استرالیایی
«خبرگزاری ایسنا» محققان در موسسه تحقیقاتی مرداک استرالیا از سال 2013 یک پژوهش را برای مقابله با آلرژی بادام زمینی آغاز کردند.
علمی فناوری
در موسسه سرطان جان هاپکینز حاصل شد
«خبرگزاری ایسنا» محققان در موسسه سرطان جان هاپکینز موفق به ارائه یک آزمایش خون شدند که توانایی تشخیص دامنه وسیعی از سرطان‌ها را دارد.
علمی فناوری
«خبرگزاری ایسنا» دکتر محمد فرهادی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در دومین نشست مشاوران روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در امور زنان و خانواده ، بر حضور فعال بانوان در شوراها و کارگروه های دانشگاهی تاکید کرد.
علمی فناوری
«خبرگزاری ایسنا» همه ما می‌دانیم که پیشگیری از تولید ضایعات موادغذایی بسیار با اهمیت است، اما اغلب بسیاری از موادغذایی موجود در یخچال و یا فریز را فراموش می‌کنیم. نگران نباشید دوربین جدید یخچال استفاده به موقع از مواد غذایی موجود در یخچال را به شما یادآوری ...
علمی فناوری
«خبرگزاری ایسنا» مدرسه تابستانی اخلاق در پژوهش‌های زیست‌پزشکی، برای نخستین‌بار در شیراز برگزار شد.

مهمترین اخبار اجتماعی

اجتماعی
«خبرگزاری ایسنا» عضو منتخب شورای شهر تهران دلایل انتخاب سرپرست برای پست شهرداری تهران را تشریح کرد.
اجتماعی
«خبرگزاری ایسنا» عضو منتخب شورای شهر تهران از انتخاب محسن هاشمی به عنوان رییس شورای شهر پنجم تهران خبر داد.
اجتماعی
انصراف الویری و مسجدجامعی به دلیل حفظ وحدت شورا
«خبرگزاری ایسنا» عضو منتخب شورای شهر پنجم از کاندیداتوری محسن هاشمی برای ریاست شورای شهر تهران خبر داد.
اجتماعی
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خبر داد
«خبرگزاری فارس» معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مجموعه فرهنگی برج طغرل را پروژه فرامنطقه ای برشمرد و گفت: با توجه به روند پیشرفت عملیات اجرایی، این پروژه ظرف دو ماه آینده قابلیت بهره‌برداری خواهد داشت.
اجتماعی
احتمالی که قوت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» مرتضی الویری از نامزدی برای ریاست شورای شهر انصراف داد.
اجتماعی
«خبرگزاری فارس» الویری از کاندیداتوری برای ریاست شورای شهر تهران انصراف داد.
اجتماعی
«خبرگزاری ایسنا» رییس سنی شورای شهر پنجم از کاندیداتوری در انتخابات ریاست شورا انصراف داد.
اجتماعی
حجت الاسلام قاضی عسکر:
«خبرگزاری مهر» نماینده ولی فقیه و سرپرست زایران ایرانی با تاکید براینکه عملیات حج هم در مکه و مدینه خوب و روان در حال انجام است، ابراز امیدواری کرد حجاج ایرانی با حجی مقبول و سعیی مشکور به کشور بازگردند.

مهمترین اخبار بین‌الملل

بین‌الملل
«همشهری آنلاین» گروه تروریستی داعش لحظاتی قبل مسئولیت حمله شهر کمبریلز اسپانیا را برعهده گرفت.
بین‌الملل
پلیس اسپانیا اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» پلیس اسپانیا ازکشته شدن «موسی الکبیر» مظنون اصلی حمله مرگبار بارسلون در شهر کمبریلز خبر داد.
بین‌الملل
در واکنش به اظهارات ترامپ؛
«خبرگزاری مهر» اعضای کمیته هنر و علوم انسانی کاخ سفید در واکنش به اظهارات غیرمسئولانه رئیس جمهور آمریکا درباره حادثه شهر «شارلوتسویل»، از سمت خود استعفا داده و در عین حال کناره گیری ترامپ ر ا خواستار شدند.
بین‌الملل
«خبرگزاری فارس» یک راننده خودرو ساعاتی پیش در یک خیابان شلوغ در «سیدنی» استرالیا به سمت عابران پیاده حمله‌ور شد و در پی آن دستکم ۶ نفر زخمی شدند.
بین‌الملل
«خبرگزاری فارس» وزیر امور خارجه با انتشار توییتی از رویکرد دوگانه‌ای که در قبال تروریسم وجود دارد، انتقاد کرد.
بین‌الملل
با هدف تشکیل تریبونی ویژه برگزار شد
«خبرگزاری فارس» شماری از کُردهای سوریه خواستار تشکیل «تریبون ویژه» شدند تا خواسته‌های مردم کُرد این کشور را به گوش فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، برساند.
بین‌الملل
پس از افشای ترس رژیم صهیونیستی از درختان مرزی
«خبرگزاری فارس» پس از سفارش دبیرکل جنبش حزب‌الله به کاشتن درخت در مرز با فلسطین اشغالی، امروز تعدادی درخت در منطقه «الوزانی» کاشته شد.
بین‌الملل
«خبرگزاری مهر» معاون دبیر کل سازمان ملل متحد در امور بشر دوستانه گفت که یمن با فاجعه انسانی سه بعدی یعنی قحطی، شیوع بیماری وبا و ظلم ناشی از درگیری ها که جهان اجازه تداوم آن را داده است، مواجه است.

مهمترین اخبار فرهنگی‌هنری

فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری مهر» به منظور بررسی کارنامه ۱۲ ساله شهردار تهران، محمدباقر قالیباف امشب به برنامه «نگاه یک» می‌آید.
فرهنگی‌هنری
«همشهری آنلاین» کتاب «مرد هزار ساله» زندگینامه داستانی ابن سینا را در هفت شب پی در پی با صدای بهروز رضوی بازخوانی خواهد کرد.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» آزمون شفاهی اخذ مدرک کارشناسی و بالاتر به حافظان قرآن در سازمان سنجش که هر سال توسط سازمان اوقاف و امورخیریه برگزار می‌شد، به سازمان دارالقرآن واگذار شد.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» شبکه شما اخبار و رویدادهای بیستمین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما را در بخش های مختلف منعکس می‌کند.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری ایسنا» دادگاه عالی لس‌آنجلس درخواست شاکی پرونده «رومن پولانسکی» مبنی بر مختومه کردن پرونده را نپذیرفت.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری ایسنا» اولین نشست تامین‌کنندگان کتاب فروشگاه کتاب کودک و نوجوان باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی شورای شهر سفیدشهر گفت: دوتن از افاغنه ساکن شهر سفیدشهر اصفهان که برای دفاع از حرم به نبرد با داعش رفته بودند به شهادت رسیده‌اند و به زودی در سفید شهر تشییع می‌شوند.
فرهنگی‌هنری
تازه‌ترین سروده مهدی جهاندار
«خبرگزاری فارس» مهدی جهاندار از شاعران مطرح کشورمان به مناسبت شهادت جمعی از رزمندگان مدافع حرم شعری سروده است.

مهمترین اخبار وبگردی

وبگردی
«خبرآنلاین» عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در یادداشت تازه خوده با عنوان «درخواستی از رئیس‌جمهور محبوب» به موضوع انتخاب وزیر علوم پرداخته است.
وبگردی
«خبرآنلاین» همه می دانند وقت مجلس به عنوان خانه ملت بسیار ضیق و از طرفی بسیار پر هزینه است. نمایندگان مردم که پاسدار ارزش های سرمایه ای مادی و معنوی مردم هستند باید بیش از هر کس دیگر به این امر توجه داشته باشند و عملکردشان باید سرمشق و اسوه ای باشد برا...
وبگردی
«خبرآنلاین» وکیل هراسی، وکیل گریزی، وکیل ستیزی و تلاش های مستمر در جهت ارائه تصویری نادرست و ناشایست از وکلای دادگستری و ایجاد هجمه های مغایر با واقع علیه آنها و نیز افزایشِ روزافزون خشونت علیه دادفران دادگستری در ایران طی سالهای اخیر، متاسفانه روند فز...
وبگردی
«خبرآنلاین» داستان 28 مرداد از آن قصه های کشدار و بی پایانی است که طرفینش حیدری وار و نعمتی وار و به پشتوانه رگهای متورم گردن، قال و مقال می کنند.
وبگردی
«خبرآنلاین» وقتی کتاب مهدیان دروغین را می نوشتم (که عرض کنم چاپ دوم مفصل تر و با اضافات فراوان است) سعی کردم فهرستی از مدعیان مهدویت را در طول تاریخ به صورت کوتاه معرفی کنم. امروز وقتی کتاب نصیحة المشاور ابن فرحون یعمری (م 769) را می خواندم به دو مورد ...

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است