Rytis Lukoševičius

Paleisti, atleisti ir išsilaisvinti gali kiekvienas.

Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi, studijuodamas JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties bei „Sedona Method“ organizacijoje, kuriai iki šiol vadovauja Lesterio Levinsono mokinys Heilas Dwoskinas.

Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 m. Išlaisvinti emocijas mokoma asmeninės konsultacijos, paskaitos, seminaro, internetinio kurso ar savaitės trukmės grupinės stovyklos metu.

Rytis skaito paskaitas įvairiuose renginiuose, populiariuose sąmoningo gyvenimo festivaliuose Lietuvoje, tokiuose kaip „Varom“, „Mandala“, „Masters of Calm“, „Jogos dienos“ ir pan. Norėdamas dar platesniu mastu mokyti žmones meilės ir ramybės, įkūrė paleidimų centrą „Į SAVE“.

Praleidau tūkstančius valandų dirbdamas su žmonėmis ir savimi. Pasikeičiau aš pats, pasikeitė mano aplinka ir visas gyvenimas. Sukaupiau daugybę patirties ir toliau pastoviai mokausi, kaip veikia mūsų protas, ką daryti su skausmu, kurį nešiojamės viduje, ir iš to kylančiomis problemomis.

Svarbiausia, sugrįžau į džiaugsmą, kuris kyla iš vidaus be jokios priežasties, į lengvumą gyvenime, kuris kažkada buvo toks kasdieniškas.

Padėjau tūkstančiams žmonių atrasti takelį į vidinę ramybę jų nelengvose situacijose. Išmokiau surasti energijos, sąmoningumo veikti ir pasiekti išsikeltus tikslus.

Galiu ir tau padėti gyventi kitaip – taip, kaip tau norisi, o ne kaip reikia ar kaip verčia nepalankus likimas. Išmanant emocijų paleidimo techniką kiekvienas sugeba peržengti savo ribas ir labai greitai džiaugtis rezultatais.

Norimi finansai, santykiai, sveikata, mylima veikla, dvasingumas, džiaugsmas ir laimė tampa ranka pasiekiami ir atsiranda žinojimas kaip toliau harmoningai, savarankiškai veikti pasirinktame kelyje, gilinti asmeninę laimę.

Jei emocijų paleidimo metodas nebūtų toks kiekvienam suprantamas ir efektyvus, kaip rašau – aš tuo neužsiimčiau. Vertinu tai, kas greitai duoda maksimalius rezultatus. Genialumas visada slypi paprastume.

 

 

Apie emocijų paleidimo metodą

Emocijų paleidimo techniką maždaug prieš 40 metų sukūrė amerikietis fizikas bei verslininkas Lesteris Levensonas. Šiuo metu pasaulyje jau yra daugiau kaip 100 000 žmonių, taikančių ją savo kasdienybėje. Harvardo ir Niujorko universitetai, atlikę eksperimentus su savanoriais, moksliškai patvirtino technikos efektyvumą.

Kiekvienam teko įsitikinti: kai susikaupia daug neigiamų jausmų, kyla nerimas, patiriame diskomfortą, nesijaučiame laimingi. Pirmas dalykas, ką dažniausiai darome – bandome pabėgti, slopindami, paslėpdami nuo savęs ir kitų, ką iš tiesų jaučiame, nukreipdami savo dėmesį į kitas veiklas. Žinai ką? – tai neefektyvu.

Užspausti jausmai kaupiasi kūne ir prote, gadina sveikatą ir griauna bet kokius santykius, neleidžia būti laimingu.

 

 

Gera žinia ta, kad kiekvienas mokame paleisti jausmus, tiesiog dabar tai vyksta nesąmoningai.

Emocijų paleidimo technika yra vienas iš būdų, kaip tai padaryti tikslingai, savarankiškai ir tada, kada tau reikia. Paleisti konkrečiai tą situaciją, kuri šiuo metu yra aktualiausia.

Taip paleidimų pagalba galima labai efektyviai siekti savo tikslų bet kurioje srityje: finansuose, karjeroje, santikiuose, sveikatoje, dvasingume, sąmoningume.

Pripažindamas, išlaisvindamas ir paleisdamas jausmus, kuriuos laikai viduje, atgausi energiją veikti, pasitikėjimą ir ramybę savo sprendimuose ir džiaugsmą gyventi.

Rytis Lukoševičius

el.paštas: rytis@isave.lt;
mob.tel.: +370 682 48925

Renginiai ir asmeninės konsultacijos:

https://isave.lt/