troksnis.lv

Foo Fighters – jauns albums, dokumentālā filma un kaverversiju albums

raksta_logo

Aprīlis Foo Fighters faniem būs priecīgs mēnesis – grupai ne tikai iznāks jauns studijas albums, bet arī dokumentāla filma par grupas vēsturi un kaverversiju albums uz vinila.

Internetā tagad pieejama dokumentālā filma par leģendāro Cry Baby pedāli

raksta_logo

Nupat ir kļuvusi pieejama gandrīz stundu garā dokumentālā filma „Cry Baby: The Pedal That Rocks The World”, kas vispusīgi pastāsta par Cry Baby, visu laiku vispārdotāko ģitāras efektu pedāli, sākot ar tā izgudrošanu 1966. gadā līdz pat mūsdienām.

Zināms Slipknot vasaras tūres basģitārists

raksta_logo

Kopš Slipknot basģitārista Pola Greja (Paul Grey) priekšlaicīgās nāves pagājušā gada maijā grupas nākotnes plāni ir bijuši pavisam neskaidri. Arī paši grupas dalībnieki nebija vienisprātis par to, ko darīt tālāk, par ko liecina vokālista Korija Teilora (Corey Taylor) un bundzinieka Džoija Džordisona (Joey Jordison) pretrunīgie izteikumi vairākās intervijās pēdējo mēnešu laikā.

Heavy Metal Bay – metāla tirgus placis tiešsaistē

raksta_logo

Pirms pāris dienām darbību uzsāka Heavy Metal Bay (www.heavymetalbay.com) - pirmā tirgošanās vietne, kas paredzēta visam, kas saistīts ar metālu – CD, DVD, plakātiem, drēbēm, instrumentiem un visam pārējam. Īsumā, tas ir Ebay heavy metal faniem.