eu_green_logo_szare.png

Kalendarium

26
Sierpień
Konferencja EMOP 2024
Data: 26 - 30.08.2024
Miejsce: Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Sienkiewicza 23, 50-335 Wrocław

bloczek_podcast_strona_2.jpg

Strefa badawcza

Indywidualne wsparcie badań naukowych
Szkoła Doktorska UPWr
Indywidualne wsparcie badań naukowych Nasi doktoranci prowadzą przełomowe badania naukowe w zakresie technologii produkcji, bezpieczeństwa żywności, biologii medycznej i środowiskowej, weterynarii klinicznej, zmian klimatycznych, zrównoważonych systemów rolnictwa oraz w zakresie poszukiwania alternatywnych źródeł energii i sposobów ochrony środowiska i globalnych obserwacji satelitarnych.
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
Laureaci stypendium START
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Wśród tegorocznych laureatów znajdują się dr Paweł Tomczyk oraz dr Igor Turkiewicz z UPWr.
SONATA 19 dla naukowczyń UPWr
SONATA 19 dla naukowczyń UPWr
Dr Monika Dymarska, dr Agnieszka Żak–Bochenek i dr Lisandra Meneses otrzymały granty w ramach konkursu SONATA 19 organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki. To prestiżowy konkurs, który wspiera innowacyjne badania prowadzone przez młodych naukowców.
Na UPWr powstała Katedra Badań Systemowych
Na UPWr powstała Katedra Badań Systemowych
Katedra Badań Systemowych to nowa jednostka utworzona na Wydziale Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu. Kieruje nią dr hab. inż. Iwona Kaczmarek.
Odnawialne Źródła Energii na UPWr
energia od uruchomienia
energia od uruchomienia
500.6
MWh
energia od uruchomienia
uniknięto emisji CO2
410.65
ton
energia od uruchomienia
co odpowiada
20532
zasadzonym
drzewom

Strefa studencka

Kompleksowa pomoc w kształtowaniu ścieżki zawodowej
Biuro Karier – most między edukacją, a karierą zawodową
Kompleksowa pomoc w kształtowaniu ścieżki zawodowej Indywidualne konsultacje, szkolenia, monitorowanie losów zawodowych absolwentów czy aktywna współpraca z firmami i instytucjami to tylko niektóre z działań, które wymieniają doradcy.
Biblioteka UPWr
Kabiny akustyczne w bibliotece UPWr
Biblioteka UPWr Kabiny zostały zamontowane w niewielkim budynku Biblioteki Głównej (między Wypożyczalnią a Czytelnią Czasopism Bieżących).

magnacarta-logo.jpglogo European University Associationlogo HR Excellence in Researchprzejdź do bip eugreen_logo_simple.jpgica-europe-logo.jpg